Irena Šefčíková

Vztahuje se k

Na divadle rozsvítili Havlovo srdce

České Budějovice – V úterý 18. prosince je to přesně sedm let, kdy odešel Václav Havel, spisovatel, dramatik, esejista, vůdčí osobnost Sametové revoluce a vzpomínaný československý a český prezident.

TOP 09 a lidovci přizvali v Budějovicích známé osobnosti jako nezávislé kandidáty

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Pětačtyřicet kandidátů do budějovického zastupitelstva vybraly společně TOP 09 a KDU-ČSL. Přizvaly aktivní osobnosti z místních spolků a iniciativ, jako je např. Domovina za živé město či Společně udržme demokracii. Do podzimníc...

Budějčáky těší nové lavičky. Jen víc, říkají

České Budějovice - Už nějaký čas se budějovičtí mohou usadit na nových lavičkách, které vyrostly na pravém břehu Vltavy za zimním stadionem.

Českobudějovičtí cyklisté to umí i velmi stylově

české Budějovice - Na slavnostní jízdu po cyklostezkách v Českých Budějovicích vyrazili někteří kolaři ve čtvrtek 15. června odpoledne.

Budějovice chtějí most přes Vltavu, ale musí jednat s Litvínovicemi

České Budějovice – Mnohem komplikovanější, než se na začátku zdálo, může být pro českobudějovickou radnici změna územního plánu u nemocnice.

Cyklisté chtějí, aby se Budějovice změnily

České Budějovice – Připravuje jihočeská metropole s dostatečným rozmyslem svůj strategický plán? Podaří se jí zvládnout narůstající dopravu? To jsou dvě otázky, které už dlouho vidí někteří obyvatelé města úplně jinak než radnice.

Petice proti většímu mostu už má na tisíc podpisů

České Budějovice – Několik desítek občanů v pondělí 13. února přišlo na jednání českobudějovického zastupitelstva vyjádřit svůj nesouhlas s plánovanou změnou územního plánu. Radnice totiž zahájila proces, na jehož konci by se mohl stát z plánované...

U nemocnice chtějí most i pro auta

České Budějovice - S novou cestou přes řeku počítá chystaná změna územního plánu v Českých Budějovicích. Zelenou jí dala rada města. Pokud bude s návrhem souhlasit i zastupitelstvo, v budoucnu by nedaleko nemocnice mohl vyrůst nový most. Sloužit m...

Cyklisté chtějí zvonit před radnicí za větší vstřícnost

České Budějovice – Originální zvukovou kulisu bude mít pondělní jednání českobudějovického zastupitelstva. Ve 13 hodin se na chodníku před radnicí mají rozeznít zvonky cyklistů.

Budějovice mění dopravní plány

České Budějovice - Jak budou vypadat nové parkovací zóny v krajském městě? Které další silnice chce českobudějovická radnice postavit? A jak se v současnosti vedení města dívá na jižní spojku mezi Havlíčkovou kolonií a Mladým? Na podobné otázky má...

Tato informační stránka o Irena Šefčíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Šefčíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes