15
new stories - click to show

Alexandra Šeflová

Related to

Od Slunečné omládla snad o 10 let: Tereza Brodská (54) napsala knihu o své mamince a vypadá skvěle

11:26 » Super.cz
Od doby, kdy kvůli roli v projektu režisérky Terezy Kopáčové musela přibrat, bojovala herečka Tereza Brodská (54) delší čas s váhou. Sama přiznala, že se stala závislou na jisté značce zmrzliny. Ještě v seriálu Slunečná měla pár kil navíc.

Nádherný pár jako z Hollywoodu: Podívejte se, jak to seklo Adamu Mišíkovi a dceři Ivy Kubelkové Natálce (17)

10:20 » Super.cz
Nejen Natálie Jirásková (17) měla ve Varech pracovní povinnosti, když předváděla na módní přehlídce Debbie Brown. Její nová láska, herec a zpěvák Adam Mišík (25) , tam sice přišel modelku podpořit, jeho samotného ale čekala také velká událost.

Kráska s kilometrovýma nohama a vosím pasem zesvětlila vlasy a tělo ukázala v bílých šatech. Ale pozor, není volná

9:14 » Super.cz
Modelka Denisa Dvořáková (31) na karlovarském filmovém festivalu vsadila na jednoduchost. Se svojí dokonalou postavou si mohla dovolit bílé šaty. Denisa před časem přiznala Super.cz, že je čerstvě zamilovaná. Do Karlových Varů ale přijela bez partne…

Kočka, která okouzlila Vojtu Dyka v seriálu, ve Varech vypadala jako nahá: Zapomněla přelepky na bradavky!

6:30 » Super.cz
Kouzlo, které se jmenuje přelepky na bradavky, asi ještě rodačka ze severomavského Krnova neobjevila. Herečku Beátu Kaňokovou už nějakou dobu známe, mimo jiné sváděla Vojtěcha Dyka v seriálu Pan profesor.

28 modelů z nejdražší a nejluxusnější párty Varů: Kdo ohromil a kdo byl úplně mimo? Posuďte sami!

19:41 » Super.cz
Nejluxusnější párty filmového festivalu v Karlových Varech tentokrát nepředepisovala dress code black tie, ale odlehčenější cocktail. Hvězdy si oddechly hlavně proto, že se večírek konal v nejteplejší den týdne a teplota na teploměru se blížila 30 s…

Ukázali krásnou rodinu: Lenka Vlasáková a Jan Dolanský vzali do Varů všechny společné děti

18:35 » Super.cz
Už od slavnostního zahájení pobývají na karlovarském filmovém festivalu herečtí manželé Lenka Vlasáková (50) a Jan Dolanský (44) . Když byli před lety ve Varech poprvé, ještě trochu v módě tápali, teď si ale užívají nejen filmové projekce, ale i sla…

Úplně průhledné šaty a šperky za 1,5 milionu: Tahle kočka model na večírek ve Varech opravdu nepodcenila

17:30 » Super.cz
Modelka Karolína Mališová (25) zvolila na nejluxusnější párty filmového festivalu pořádně sexy šaty. Spodní část modelu návrhářky Elisabetty Franchi byla zcela průhledná.

Na luxusní párty ve Varech překvapila Jiřina Bohdalová obvázanou rukou. Co se stalo?

16:24 » Super.cz
Dagmar Havlová (69) a Jiřina Bohdalová (91) byly ozdobami nejluxusnější párty v Karlových Varech. Při příjezdu žádné jiné hvězdy neměly takový aplaus jako tyto dvě dámy. Oběma to neuvěřitelně slušelo.

Aneta Langerová ve Varech: Zpěvačka změnila barvu vlasů a prokoukla. Mrkněte, jak jí to sekne

14:45 » Super.cz
To, že si před časem začala zesvětlovat vlasy, jí prospělo. Vzhled zpěvačky Anety Langerové (35) to rozzářilo a vypadá veselejší než v tmavé hřívě. Aneta byla jednou z hvězd zahájení karlovarského filmového festivalu, ale na červeném koberci chyběla.

Poprvé spolu na akci: Iva Kubelková narovinu řekla, co si myslí o Adamu Mišíkovi, který randí s její dcerou Natálií

14:12 » Super.cz
Poprvé spolu na veřejné akci. Zpěvák Adam Mišík (25) přišel podpořit svoji přítelkyni Natálii Jiráskovou (17) , dceru moderátorky Ivy Kubelkové (45) , na módní show návrhářky Debbie Brown, kde předváděla. Pokaždé, když se objevila na mole, mohl na n…

Tahle sexy Slovenka hrála s hollywoodskými esy i v seriálu Právo a pořádek: Mrkněte, jak jí to seklo ve Varech

13:39 » Super.cz
Už v mládí se odstěhovala z Bratislavy do Spojených států, kde studovala herectví a potkala tam i lásku. Nyní se obloukem vrací domů, protože jako producentka plánuje vlastní koprodukční seriál, na němž bude participovat několik zemí včetně Česka.

Stamilionový Žižka míří konečně do kin: Petr Jákl vybojoval světovou premiéru pro Česko

13:06 » Super.cz
Loni už na karlovarském festivalu svůj velkofilm Žižka tajně promítl kvůli Michaelu Cainovi, který zde byl a hraje ve filmu jednu z hlavních rolí. Letos konečně oznámil datum oficiální premiéry, která proběhne na začátku září nejprve v Česku a až po…
Beáta Rajská - Módní návrhářka
Hana Vagnerová - Česká herečka

Tato informační stránka o Alexandra Šeflová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Šeflová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes