Yvetta Blanarovičová

Related to

Monice Bagárové gratulovala i Yvetta Blanarovičová: Znám ji odmala! Co je pojí?

2.June » Blesk.cz
Před týdnem se ze zpěvačky Moniky Bagárové (25) stala maminka a na sociálních sítích se to jenom hemžilo gratulacemi. S jednou, možná trochu nečekanou, přispěchala i o generaci starší herečka Yvetta Blanarovičová (56). Odkud se tyhle dvě dámy znají?

„Jste příbuzní?” Blanarovičová ze seriálu Ulice pogratulovala Monice Bagárové k novorozenci a odhalila jejich poměr

Známá slovenská herečka Yvetta Blanarovičová na sociální síti popřála Monice Bagárové a jejímu partneru Makhmudu Muradovi k narození jejich dcery.

Blanarovičová zveřejnila portrét z mládí. Fanoušci se ptají, co má herečka za dohodu s časem, protože vůbec nestárne

Známá slovenská herečka Yvetta Blanarovičová se s fanoušky na sociální síti podělila o video, na kterém je zachycen její portrét. Není to však jen tak ledajaká fotografie… O co se jednalo? A jak na ní tato kráska vypadá?

Po více než měsíci má důvod k radosti: Ulici Yvetta Blanarovičová sice stále netočí, ale těší se už do divadla

30.May » Super.cz
Herečka Yvetta Blanarovičová (56) v době koronaviru rozhodně nezahálí a naplno se věnuje veškerým činnostem, které může bezproblémově vykonávat z domácího prostředí. Aktuálně, kdy neúčinkuje v muzikálových představeních ani netočí roli Zdeny v ser...

Blanarovičová ze seriálu Ulice promluvila o tom, jakou velkou věc dělá už 12 let. Zmínila i Česko Slovenskou SuperStar

Oblíbená slovenská herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová na svém profilu na Instagramu často ukazuje svým fanouškům fotografie, které zachycují její všední život. Tentokrát promluvila o projektu, kterým se zabývá 12 let.

Blanarovičová se ukázala fanouškům v brýlích. Ty však zajímalo úplně něco jiného

Slovenská herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová se svým sledujícím na Instagramu ukázala v brýlích. Někteří však nemohli spustit zrak z něčeho jiného… Co fanoušky na nové fotografii této krásky tak zaujalo?

Yvetta Blanarovičová před 50 lety: Z okatého klučiny kráskou s nadupaným dekoltem!

18.May » Blesk.cz
Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová (56) nastoupila na vlnu sdílení fotek z dětství trochu pozdě, ale přece. Když však vytáhla padesát let starou momentku, fanoušci se museli zeptat: Kluk, nebo holka? A je to vůbec ona?

Tyhle fotky dělí víc jak padesát let. Blanarovičová vypadala v dětství jako roztomilý chlapeček

17.May » Super.cz
V pátek vytahují nejen známé tváře fotky z archivu a hrdě je zveřejňují na sociálních sítích. V rodinných albech zapátrala i Yvetta Blanarovičová (56) , která pustila do světa snímek, který bude víc jak padesát let starý.

Blanarovičová okouzlila uživatele svou dětskou fotografií. „Pořád stejní čertíci v očích,“ vzkazují

Oblíbená slovenská herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová na svém profilu na Instagramu často ukazuje svým fanouškům fotografie, které zachycují její všední život. Nyní se podělila o poněkud archivní fotografii ze svého dětství. Co jí fanoušci vz...

Yvetta Blanarovičová: Hrát ženu s Alzheimerovou chorobou je neuvěřitelně emočně náročné

12.May » ČRo Pardubice
V pracovním kalendáři herečky, zpěvačky a zakladatelky prospěšné společnosti na pomoc talentovaným dětem Yvetty Blanarovičové byste nenašli jediné volné místo. „Na odpočinek budu mít ještě dost času,“ říká.

Propadá panice: Má figura je v čudu!

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (56) je už v karanténě šest týdnů, a to kvůli své mamince, která se ze Slovenska přestěhovala za ní do Prahy. Poctivá domácí kuchyně a minimum pohybu se proto na ní už podepisují. Přestože má Yvetta výstavní...

„Wau, kráska v tomto věku.“ Blanarovičová vyprovokovala uživatele sexy fotkou v lese

Na této slovenské herečce a zpěvačce se nejspíše věk nijak nepodepisuje. Potvrdila to její další fotografií, kterou dnes sdílela na sociální síti. Yvetta Blanarovičová se svými fanoušky podělila o to, jak jí to sluší, když se rozhodne si vyjít do ...

Tato informační stránka o Yvetta Blanarovičová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvetta Blanarovičová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes