Lenka Šeflová

Vztahuje se k

Na plese COPS Města Touškov se již pošesté setkaly generace

5.března » Plzeňský deník
Kozolupy – V sobotu 3. března se konal šestý ročník plesu Centra ošetřovatelských a pečovatelských služeb (COPS) Města Touškov.

Jak předejít utrpení kvůli proleženinám, poradí experti v Šantovce

15.listopadu » Olomoucký deník
Na nebezpečí proleženin, které ohrožují nemocné dlouhodobě upoutané na lůžko, upozorní ve čtvrtek odborníci v olomoucké v obchodní galerii Šantovka.

Psí móda, to je věda

24.března » Novinky.cz
Neznám větší potupu pro našeho bišona než ho navlíknout do oblečku a tvářit se, že jdeme ven. Pes, který jinak před procházkou radostně štěká, švihá ocáskem ze strany na stranu, a kdyby mu to tělesné dispozice dovolily, sám by si snad i nasadil ob...

Hejtman udělil ocenění za společenskou odpovědnost pro rok 2015

23.června » Plzeňský deník
Plzeň - První místo v kategorii veřejného sektoru získalo Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov.

Baculaté Křivky oslavily první výročí

21.března » Krásná XL
Skupina Baculaté Křivky vznikla v lednu 2015… Jak vypadal jejich první rok? To se pokusila ve zkratce shrnout jedna ze čelenek, Lenka Šeflová. Krásný den, milé čtenářky, skupinu Baculaté Křivky asi představovat nemusím, ale trocha historie neuškod...

Tato informační stránka o Lenka Šeflová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Šeflová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes