15
new stories - click to show

Petr Šimůnek

Related to

Česko je „retardland“. Každá vláda přijde a slibuje dálnice, ale za čtyři roky neudělá nic, říká architekt Máslo

16.February » Český rozhlas Plus
"Česko, země pomalosti. Systém státní správy je ucpaný a problém je, že instituce jsou vázané na funkční období vlády," říká. Moderuje Petr Šimůnek.

Host: Petr Šimůnek, novinář

29.January » ČRo 2 - Praha
Kudy vedla jeho cesta na pozici šéfredaktora časopisu Forbes? Jakým způsobem ho formovaly zkušenosti z deníku Hospodářské noviny?Moderuje Magdalena Vokáčová.

Chodci jsou rodinným stříbrem Prahy, říká náměstek primátora Hlaváček

19.January » ČRo
„Snažím se vždy spojit dva proudy, a to chodce a dopravu. Takže se staví pro auta, ale zároveň musíme stavět pro lidi, protože ti jsou pro Prahu něco jako rodinné stříbro. A samozřejmě, musíme podporovat i cyklisty,“ říká o budoucnosti hlavního měst…

Vyzkoušejte hru, kterou pro vás stvořili studenti matfyzu a pedagogické fakulty. Zahrál si ji i Ivan Bartoš

17.January » CzechCrunch
Mladí videoherní tvůrci pro CzechCrunch vytvořili trojici hříček. Jeden tým se inspiroval dinosaurem z Chromu, svou hru vydal i na Steamu. Článek Vyzkoušejte hru, kterou pro vás stvořili studenti matfyzu a pedagogické fakulty. Zahrál si ji i Ivan Ba…

Zdravé zuby nesouvisí jen s tím, jak skvělého máte zubaře. Důležitá je kvalita vaší prevence, říká zakladatelka obchodů s dentá

Alexandra Kala, úspěšná česká podnikatelka a majitelka sítě obchodů nejen s dentální péčí, je hostem Hovorů. Do jak velké míry můžeme ovlivnit svoje zdraví?

Josef Mašín v Americe bojoval proti komunismu byznysem, říká autor knihy Dokud není konec Saiver

22.December » Český rozhlas Plus
Novinář Filip Saiver vydal knihu Dokud není konec s podtitulem Skutečný příběh Josefa Mašína, který překonává fantazii. Jaké bylo první setkání s Josefem Mašínem?

Ať se dílu daří, vzkázal Josef Mašín na křtu knihy o svém životě

20.December » Forbes
Na křtu knihy o posledním žijícím členovi proslulé odbojové skupiny došlo na slova o svobodě i videopozdrav od samotného Josefa Mašína.

People first. Lidé jsou základ všeho, a proto je taky řízení firem do určité míry všude stejné, říká manažer Hanuš

8.December » Český rozhlas Plus
Jan Hanuš šéfoval Kosteleckým uzeninám, prodal firmu Mall.cz a vedl i mnoho dalších projektů. Teď zve na Dálnici do Bohnic a ze své firmy plánuje udělat jednorožce.

Prokrastinace a chybějící smysl života jdou ruku v ruce. Lidé se silnou vůlí ale rychleji vyhoří, tvrdí publicista Ludwig

24.November » Český rozhlas Plus
„Firmy teď řeší krizi smyslu práce – a je to i jeden z důvodů, proč je tak velký růst depresí,“ tvrdí podnikatel a publicista Petr Ludwig.

Bojové sporty by si měl vyzkoušet každý, říká Ptáčková. Z šikanovaného dítěte se stala mistryní světa v kickboxu

10.November » Český rozhlas Plus
Martina Ptáčková jako dítě zažila šikanu, a tak ji tatínek přihlásil na cvičení s prvky bojových sportů. Dnes je šestinásobnou mistryní světa v kickboxu.

Tato informační stránka o Petr Šimůnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Šimůnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes