David Sklenář

Vztahuje se k

Příští sezónu bude Michal Malík po zranění cílit na cyklokros

20.února » RoadCycling.cz
V tuto chvíli je Michal Malík dva týdny po operaci. Podstoupil plastiku vazů v levém rameni, po ošklivém pádu na mistrovství ČR v cyklokrosu v Mladé Boleslavi. „Doktoři mi doporučují nechat rameno tři měsíce v klidu a jízdu v terénu pokoušet po še...

Sobotní atletika doma i za hranicemi

4.února » Atletika.cz
Sobota byla atletickými událostmi přímo nabitá. V Karlsruhe odstartoval seriál World Indoor Tour, někteří čeští reprezentanti se vydali na mítinky do zahraničí a jiní zase testovali formu v domácím prostředí.

NEHTY NEHTY, PROTOŽE KAŽDÁ SCHŮZKA ZAČÍNÁ A KONČÍ PODÁNÍM RUKY

8.srpna » inconcept.cz
Nebudeme si nic nalhávat, dokonale upravené nehty jsou vizitkou každé ženy i moderního muže. Již na první pohled lze poznat,... The post NEHTY NEHTY, PROTOŽE KAŽDÁ SCHŮZKA ZAČÍNÁ A KONČÍ PODÁNÍM RUKY appeared first on inConcept .

Sasínek má z mistrovství Evropy atletů do 23 let stříbro

15.července » iDNES.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti v běhu na 1500 metrů stříbrnou medaili. Za vítězem Mariusem Probstem z Německa zaostal o 17 setin vteřiny. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí.

Další úspěch pro mílaře Sasínka. Na mistrovství Evropy do 23 let vybojoval stříbro

15.července » Lidovky.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti stříbrnou medaili v běhu na 1500 metrů. S vítězným Němcem Mariusem Probstem prohrál o 17 setin sekundy. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí. D...

Sasínek si doběhl pro evropské stříbro, od zlata ho dělilo 17 setin

15.července » ČT24
Bydhošť - Filip Sasínek si připsal další medailový úspěch v letošním roce. Po březnovém bronzu z halového ME získal stříbro na evropském šampionátu atletů do 23 let v polské Bydhošti. V běhu na 1500 metrů prohrál jen s vítězným Mariusem Probstem z...

Mílař Sasínek má stříbro z ME atletů do 23 let

15.července » Sport.cz
Filip Sasínek získal na evropském šampionátu atletů do 23 let v Bydhošti stříbrnou medaili v běhu na 1500 metrů. S vítězným Němcem Mariusem Probstem prohrál o 17 setin sekundy. Překážkáři Helena Jiranová a David Sklenář skončili ve finále sedmí.

Tato informační stránka o David Sklenář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Sklenář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes