Jaroslav Skobla

Vztahuje se k

Paříž a Los Angeles se blíží dohodě. Francouzská metropole by měla pořádat OH po sto letech

31.července » iROZHLAS
Představitelé Los Angeles a Paříže se blíží dohodě o pořadatelství olympijských her v letech 2024 a 2028. Již tento týden by mohlo být definitivně jasno o tom, že první hry budou ve Francii.

Kolegové se mu před 85 lety složili na cestu. Skobla pak v Los Angeles vybojoval olympijské zlato

31.července » iROZHLAS
Na jubilejní desáté olympijské hry Československo vyslalo jen sedm sportovců. Díky veřejné sbírce se do Los Angeles dostal také vzpěrač Jaroslav Skobla, který přesně před 85 lety vybojoval zlato.

Skobla vybojoval na olympiádě před 85 lety historické zlato ve vzpírání

31.července » ČT24
Los Angeles/Praha - Před 85 lety vybojoval Jaroslav Skobla zlatou olympijskou medaili ve vzpírání na Hrách v Los Angeles. Historický úspěch pro Československo zaznamenal v kategorii nad 82,5 kilogramu. Olympiády v době hospodářské krize se přitom ...

Jaroslav Skobla (1899 –1959)

8.července » sportovnilisty.cz
Československý vzpěrač, mnohonásobný mistr republiky ve vzpírání břemen (střední váha). Původně pěstoval zápas, vzpírat začal ve svých devatenácti letech. V roce 1924 byl držitelem rekordů: 75 kg trhem jednoruč, 90 kg nadhozem jednoruč - přímo, 90...
KSČM - Levicová politická strana
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Jaroslav Skobla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Skobla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes