Jitka Škopová

Vztahuje se k

Studentka UMPRUM získala cenu pro mladé tvůrce

12.ledna » Týden.cz
Studentka Ateliéru textilní tvorby Vysoké školy uměleckoprůmyslové (UMPRUM) Aneta Dvořáková dostala v Německu cenu pro mladé tvůrce v oblasti designu a bytové architektury.

Studentka získala cenu pro mladé tvůrce v Německu

11.ledna » Kultura Deník.cz
Praha - Studentka Ateliéru textilní tvorby Vysoké školy uměleckoprůmyslové (UMPRUM) Aneta Dvořáková dostala v Německu cenu pro mladé tvůrce v oblasti designu a bytové architektury. Cena Young Creation Award se udílí rámci veletrhu bytového textilu...

Experimentální materiály a textil

9.září » czechdesign.cz
Prezentace Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze na London Design Festival se pomalu stává tradicí. Letos se na této přehlídce představí již po třetí a prostor pro její reprezentování dostává Ateliér textilní tvorby a jeho experimentální přístupy.

Modeschau: Vizionářský textil, plzeňská taktilní vlna a české módní právo

14.července » RadioWave
Experimentální textil, inovace modrotisku nebo oděv jako druhá kůže a tekutá struktura. V Modeschau nahlédneme na výstavy i do návrhářských ateliérů. Přinášíme také rozhovor o právních otázkách, které se nejčastěji řeší v českém módním průmyslu.

Trienále tapiserie v Lodži

11.května » czechdesign.cz
Studenti Ateliéru textilní tvorby UMPRUM vedeného Jitkou Škopovou se představí na 15. mezinárodním trienále tapiserie v Lodži.
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Jitka Škopová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Škopová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes