15
new stories - click to show

Dvora Králová

Related to


Stories

Pětimetrovému Krakenovi je ve Dvoře Králové těsno: Stěhování kvůli sexu!

24.November » Ahaonline.cz
Česko přijde o svého největšího krokodýla Krakena v královédvorském safari parku. Pětimetrový samec tomistomy úzkohlavé se přestěhuje do polské Lodži. V jeho expozici mu je totiž již těsno a má i málo místa na páření.

MAPA: Kde se momentálně šíří koronavirus

23.November » Novinky.cz
Nákaza koronavirem se v uplynulém týdnu šířila zejména na pomezí Vysočiny a Pardubického kraje. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel přibylo za posledních sedm dní v Pacově (726) a Havlíčkově Brodě (724).

Příprava na vánoční svátky je letos jiná. A platí to například také pro dvorský domov důchodců

23.November » ČRo Hradec Králové
Příprava na Vánoce je letos kvůli pandemii koronaviru jiná. Platí to i pro domovy důchodců. Například ve Dvoře Králové nad Labem nemohou senioři ve skupinách dělat tradiční vánoční výzdobu. V minulých letech v tomto období chystali výzdobu nebo se...

Dvůr Králové má vánoční strom od obce Hajnice, doplní ho betlém a ozdoby

22.November » Krkonošský deník
Od pátku stojí na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové nad Labem vánoční strom. Třináct metrů vysoký smrk město získalo od obce Hajnice.

Oblíbené cyklistické trasy Singltreku pod Smrkem

22.November » Magazín.cz
Singltrek pod Smrkem je velice oblíbený areál pro terénní cyklistiku protkaný mnoha dynamickými stezkami. Jak už samotný název napovídá, za jeho vznikem stojí cyklistická značka Singltrek.

I nezvládnutý chov je množírna. Skončí majitelky 38 zbídačených retrívrů před soudem?

22.November » Blesk.cz
Zubožení, poranění, obalení výkaly, tak vypadalo 38 kříženců retrívrů, které v rodinném domě ve Dvoře Králové chovaly Jana Tomková a její dcera. Veterináři na ně podali trestní oznámení pro podezření na chov v nevhodných podmínkách. Poprvé tak vyu...

Vzácné mládě hadilova písaře. Svědčí mu klid, obyčejný maňásek a obětavost dvorských ošetřovatelů

21.November » ČRo Hradec Králové
Safari Parku Dvůr Králové se podařilo odchovat mládě hadilova písaře. Zaznamenal tak další letošní chovatelský úspěch, protože tohoto nevšedního dravce se v jiných zoologických zahradách daří rozmnožovat jen výjimečně.

Dvorská knihovna rozváží až do domu. Nejvíc se čtou detektivky

21.November » iRegiony Impuls
Přestože je Městská knihovna ve Dvoře Králové zavřená, knihy i časopisy se z ní ke čtenářům dostanou. Za nouzového stavu jim je pracovnice vozí až domů, lidé si nejvíce objednávají detektivky a romantické knihy.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu s ohňostrojem a celodenním jarmarkem ve Dvoře Králové nad Labem letos nebude

Město Dvůr Králové nad Labem se připravuje na advent, který začíná již příští neděli 29 listopadu. V současné době pracovníci technických služeb města instalují v ulicích světelné převisy, novinkou budou vánoční motivy na sloupech veřejného osvětl...

Gang lovců nosorožců dostal podmíněné tresty

20.November » Novinky.cz
Obvodní soud pro Prahu 6 potrestal v pátek skupinu lidí, která se podle obžaloby podílela na nelegálním obchodování s nosorožčími rohy. Soud uložil 16 lidem podmíněné tresty od jednoho do dvou let. Rozsudek není pravomocný, někteří obžalovaní se p...

VIDEO: Zlaté prasátko s rouškou je novým hitem mezi vánočními ozdobami

20.November » Krkonošský deník
/FOTOGALERIE, VIDEO/ Chcete konečně vidět o Vánocích zlaté prasátko? Letos se vám může zjevit příznačně: s rouškou. Tak si ho představují výrobci vánočních ozdob ze Dvora Králové nad Labem.

Tato informační stránka o Dvora Králová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dvora Králová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes