15
new stories - click to show

Benjamin Slavík

Related to

Annette překračuje stín žánru a dává lekce ze setkání s vlastní nejistotou

9.July » Deník N
Festival v Cannes zahájil muzikálový snímek Annette francouzského režiséra Leose Caraxe. Film, ve kterém hrají Adam Driver nebo Marion Cotillardová, je prvním americkým titulem ceněného evropského tvůrce. Dlouho očekávaný muzikál měl ve čtvrtek če...

Western, který se kaje za všudypřítomnou kulturní agresi

16.June » Deník N
Snímek První kráva natočený podle románu Jonathana Raymonda patří do kategorie antiwesternu. Loni soutěžil na Berlinale a získal také ocenění jako nejlepší film Newyorského kruhu filmových kritiků.

Deváté album kapely Sleater-Kinney ukazuje, že zrození „nového“ vždy bolí

22.September » Deník N
Ceněná nezávislá kapela Sleater-Kinney nedávno vydala album The Center Won’t Hold. Spíše než aby se na něm spoléhala na osvědčený styl hlučných indierockových kapel, experimentuje s popovými prvky.

Billie Eilish v sedmnácti vyprodala obratem ruky O2 arénu a dnes ukáže proč

20.August » Deník N
Dnešní doba patří odvážným školačkám. Zatímco se jedna plaví přes Atlantik, druhá, „nejdiskutovanější teenager na světě“, dnes zazpívá v Praze.

Sedmilhářky se v druhé řadě seriálu snaží vylhat z minulosti

22.July » Deník N
HBO odvysílala druhou řadu ambiciózního seriálu Sedmilhářky. Varování, jež obsahuje, zní, že ať bude naše minulost jakákoliv, nikdy jí neunikneme.

Vodník nás učí dívat se nově na okolní svět. Zamyšlení nad televizní sérií

18.April » Deník N
Česká televize uvedla trojdílnou minisérii Vodník, která kreativním způsobem přeformátovala Erbenovu baladu do současné kriminálky.

Temný případ: Kriminálka o světě uvrženém v chaos

6.March » Deník N
Na HBO skončila třetí řada seriálu True Detective, překládaná jako Temný případ. Jedná se o kriminální příběh nového typu, který nesleduje linii klasických děl o vyšetřování zločinu.
Kamil Fila - Český filmový kritik
Jindřich Šídlo - Český novinář

Tato informační stránka o Benjamin Slavík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Benjamin Slavík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes