15
new stories - click to show

Petr Slinták

Related to

Holubyho chata byla zázemím vlastenců i převaděčů

10.December » Český rozhlas Plus
Krátce po vzniku první republiky se aktivizovala činnost Klubu československých turistů v Uherském Brodě a ve slovenské Staré Turé.

Aby filozofie mluvila k životu, aby pohnula myslí a vůlí. Osudy Karla Flosse

31.October » ČRo
Poslechněte si rozhlasové vzpomínání filozofa, bývalého senátora, vysokoškolského pedagoga a zakladatele Letní filosofické školy v Sázavě.

Aby filozofie mluvila k životu, aby pohnula myslí a vůlí. Osudy filozofa Karla Flosse

31.October » ČRo 3 Vltava
Poslechněte si rozhlasové vzpomínání filozofa, bývalého senátora, vysokoškolského pedagoga a zakladatele Letní filosofické školy v Sázavě.

Osudy Karla Flosse

31.October » ČRo 3 Vltava
Rozhlasové vzpomínání filosofa, bývalého senátora, vysokoškolského pedagoga, zakladatele Letní filosofické školy v Sázavě. Připravil Petr Slinták. Mistr zvuku Lukáš Vorel.

Historik filozofie Pavel Floss. Rozhlasové vzpomínání komeniologa a vysokoškolského pedagoga

31.October » ČRo 3 Vltava
Pavel Floss se narodil 22. září 1940 v Olomouci. Kořeny jeho rodu se však táhnou až do Francie, odkud v 18. století byli jeho předkové povoláni z Burgundska na Moravu.

Osudy Pavla Flosse

24.October » ČRo 3 Vltava
Rozhlasové vzpomínání historika filosofie, komeniologa a vysokoškolského pedagoga. Připravil Petr Slinták. Technická spolupráce Petr Janečka. Natočeno v roce 2022.

Historik filosofie Pavel Floss. Rozhlasové vzpomínání komeniologa a vysokoškolského pedagoga

24.October » ČRo
„Mám speciální sbírku audiokazet. Zvláště v době totality jsem poslouchal vídeňský rozhlas a z něho jsem si natáčel přednášky nejrůznějších slavných evropských filosofů, takže když jsem o nich studentům vyprávěl, tak jsem jim pouštěl jejich hlas,“ v…

Komentovaná prohlídka výstavy Rudolf Lukeš – Filmové návrhy a leporela

16.August » www.kudyznudy.cz
Mimořádná prohlídka za účasti hostů, dcery autora herečky Barbary Lukešové, filmového historika a publicisty Petra Slintáka a kurátorky výstavy, Milady Frolcové.

Nová naučná stezka v Bílých Karpatech se zaměří na partyzánské hnutí

Kronika slavkovské krajiny, tak se jmenuje projekt naučné stezky, jehož cílem je nejen přiblížit lidem přírodního bohatství v okolí Slavkova, ale také v jeho historické části se zaměřit na tematiku partyzánského odboje, díky němuž Slavkov proslul v …

doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

27.November » ParlamentniListy.cz
V dne 25. 11. 2021 se v Uherském Hradišti, v kině Hvězda, uskutečnilo kolokvium věnované Uhersko Hradišťské věznici a Baťově stavbě železnice. Po filmové projekci následovala beseda na téma proměny perspektiv vnímání Baťova odkazu.

Tato informační stránka o Petr Slinták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Slinták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes