15
new stories - click to show

Petr Slinták

Related to

Osudy Vojtěcha Kunčíka

5.April » ČRo 3 Vltava
Rozhlasové vzpomínání produkčního zlínského filmového studia. Připravil Petr Slinták. Poslechněte si jeho Osudy.

Život na filmovém kopci. O věhlas zlínské filmařiny se zasloužil i produkční Vojtěch Kunčík

28.March » ČRo
Věhlas zlínské filmařiny vrcholil v druhé polovině 20. století a jeho spolutvůrcem byl i filmový produkční Vojtěch Kunčík. Jeho vzpomínky zazní ve vltavských Osudech.

Host Apetýtu: Petr Slinták

2.March » ČRo Brno
Hostem Apetýtu bude Petr Slinták z Velehradu. Řeč bude o tomto významném poutním místě a připomeneme největší setkání katolíků na Velehradě před pádem totalitního režimu.

Morové rány napříč staletími. Komenský dozajista zažil hned tři morové epidemie

15.November » Český rozhlas Plus
S epidemiemi různého charakteru byla lidská společnost konfrontována v minulosti a musí jim čelit i dnes. Na rozdíl od dob minulých jsou možnosti léčby účinnější. (repríza)

Pamětní deska připomíná likvidaci řeholníků ve Velehradě

13.October » idobryden.cz
Pamětní desku, připomínající 70 let od Akce K, která byla příčinou uzavření jezuitského gymnázia ve Velehradě, v sobotu 3. října ji slavnostně odhalil a požehnal na Stojanově nádvoří papežský nuncius Charles Daniel Balvo. Jejím autorem je akademic...

Pamětní den ve Velehradě připomene Akci K i návštěvu papeže

19.September » Seznam Zprávy
Pamětní den připomene v sobotu 3. října ve Velehradě na Uherskohradišťsku tři významná výročí. Součástí programu bude požehnání pamětní desky připomínající likvidaci velehradské řeholní komunity v roce 1950, bohoslužba i koncert.

Třináctky se Šroubek nebojí

22.August » idobryden.cz
Písničkářka Lucie Redlová, Anděly ověnčené trio Žamboši a Čechokanaďanka, skladatelka a textařka Lenka Lichtenberg Hartlová, žijící v kanadském Torontu, osvěží třináctý ročník hudebního festivalu Šroubek na Velehradě, který se koná v sobotu 24. sr...

Tato informační stránka o Petr Slinták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Slinták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes