Zdeněk Pokluda

Related to

Zlínské (z)povídání: Zdeněk Pokluda

3.September » Zlin.cz
ZLÍN - Na naše zvídavé otázky odpovídá tentokrát Zdeněk Pokluda, který dlouhá léta působil jako ředitel Okresního archivu na Klečůvce a v současné době pracuje v univerzitní knihovně.

Na zlínském zámku se uskuteční Svatoanenská slavnost baronky Hauptové

25.July » Zlin.cz
ZLÍN - Už potřetí zpestří prázdninový program na zlínském zámku obnovená tradice letní slavnosti. Svatoanenská slavnost baronky Hauptové odkazující k posledním majitelům zámku se uskuteční na jeho nádvoří v sobotu 27. července od 18.00 hodin, serv...

Zlínský zámek pořádá Svatoanenskou slavnost baronky Hauptové

23.July » Novinky.cz
Už potřetí zpestří prázdninový program na zámku obnovená tradice letní slavnosti. Svatoanenská slavnost baronky Hauptové odkazující k posledním majitelům zámku proběhne na nádvoří tuto sobotu od 18 hodin. Během večera nabídne vystoupení cimbálovky...

Zlínský zámek pořádá Svatoanenskou slavnost baronky Hauptové

22.July » Informuji.cz
Už potřetí zpestří prázdninový program na zlínském zámku obnovená... | Zlín - (2019-07-27 18:00:00 - 2019-07-27 00:00:00)

Před 70 lety se ze Zlína stal Gottwaldov: První „dělnický prezident“ tam nikdy nepřijel

31.December » Blesk.cz
V prosinci před 70 lety potvrdilo ministerstvo vnitra vyhláškou, že Zlín bude přejmenován na Gottwaldov. Fenomén Baťa a jeho kapitalismus měly být navždy vymazány.
Jan Antonín Baťa - Český podnikatel a ekonom

Tato informační stránka o Zdeněk Pokluda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Pokluda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes