15
new stories - click to show

Zdeněk Somr

Related to

RNDr. Zdeněk Somr

21.November » ParlamentniListy.cz
Ve hře, kdo se komu za co pomstí, pomohla ODS jednou s Piráty, jednou s ANO schválit daňovou rošádu, která malým a středním podnikatelům téměř nic nepřináší a stát zadlužuje tak, že české firmy mohou zapomenout na podporu svého státu.

Nařizování, přidělování, omezování. Možná to mysleli dobře, ale dopadlo to jako vždycky. Kandidát ODA na hejtmana tvrdě o vládě

Stát se na druhou vlnu mohl připravit, zaspal a žádnou koncepci není vidět. PL to řekl místopředseda ODA a kandidát na hejtmana Středočeského kraje Zdeněk Somr. Překládá navíc řešení, jak pomoci cestovnímu ruchu i dalším segmentům trhu a nadnáší, ...

Vláda jedná bez konceptu a druhou vlnu nezvládá. Nenechme zničit české podnikate

26.September » ParlamentniListy.cz
Čelíme druhé vlně koronaviru, ale koncepci státu, jak se šíření nákazy promyšleně postavit, hledáme marně.

RNDr. Zdeněk Somr

25.September » ParlamentniListy.cz
Za poslední dekádu se tolik nemluvilo a nepsalo o domovech pro seniory a dalších podobných zařízeních jako v tomto roce. Bohužel byl tématem covid a časté zavlečení nákazy do těchto domovů.

Debata se zástupci KSČM, ODS a ODA

25.September » ČRo Region
Do debaty redaktora Tomáše Pancíře přišli diskutovat Zdeněk Štefek (KSČM), Martin Hrabánek (ODS), Zdeněk Somr (ODA).

Vládní podpora cestovního ruchu? Další nesystémový krok, řešení je mnohem jednod

23.September » ParlamentniListy.cz
Mezi odvětví, která letošní koronavirem poznamenaný rok postihl nejvíce, patří služby přímo i nepřímo související s cestovním ruchem.

RNDr. Zdeněk Somr

23.September » ParlamentniListy.cz
Mediálnímu prostoru letos nejvíc dominují “korona témata”, což ale neznamená, že se nic dalšího neděje. Poněkud nespravedlivě se přestalo mluvit o zásadním tématu, kterým je voda.

RNDr. Zdeněk Somr

16.September » ParlamentniListy.cz
Česká republika je jedna z nejbezpečnějších zemí světa. Tuto větu slýcháme z úst vedoucích činitelů státu. Mnozí občané našeho Středočeského kraje (a jistě nejen jeho) to ale tak úplně necítí a vychází často z konkrétních osobních zkušeností.

Zdeněk Somr, Občanská demokratická aliance

9.September » ČRo Region
Lídrem kandidátní listiny strany Občanská demokratická aliance ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje je Zdeněk Somr.

RNDr. Zdeněk Somr

7.September » ParlamentniListy.cz
Mezi nejtíživější problémy občanů Středočeského kraje dlouhodobě patří doprava. Všichni o tom mluví, ale nikdo dosud nenabídl řešení, které by skutečně pomohlo obyvatelům Středočeského kraje. ODA pro ně řešení má.
Zdeněk Bezecný - politik za TP09
Václav Horáček - politik za TOP09
Milan Urban - Politik za ČSSD
Jiří Bis - politik - ČSSD
FOXCONN CZ s.r.o. - Elektrotechnika, elektronika a optika

Tato informační stránka o Zdeněk Somr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Somr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes