15
new stories - click to show

Josef Špaček

Related to

ČT art odvysílá živě adventní koncerty České filharmonie: Přijede...

20.November » časopis Harmonie
Česká filharmonie ve spolupráci s Českou televizí uspořádá během čtyř adventních nedělí čtyři koncerty. Orchestr bude během nich řídit John Eliot Gard...

Nikdy necvičil stupnice. Na Pražském jaru vystoupí houslista, který hraje koním

15.November » Aktuálně.cz
Houslista Ray Chen, který přijede na příští ročník Pražského jara, učí v převleku nebo hraje koním na pastvě. A kromě toho vyhrává špičkové soutěže.

Závěrečný koncert festivalu Lípa Musica se přesouvá na prosinec

27.October » Liberecká Drbna
Ve středu se měl v divadle v Novém Boru uskutečnit závěrečný koncert letošního ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Nakonec byl ale přesunut až do poloviny prosince.

Koronavirus změnil i závěr hudebního festivalu Lípa Musica

26.October » Seznam Zprávy
Koronavirová opatření nezměnila jen zahájení a program letošního ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica, ale mění také jeho závěr.

Janáček za plexisklem

18.October » Respekt.cz
Generální zkouška dnes začíná v deset dopoledne. Místo představení opery Salome v podání Maďarské státní opery, které bylo zrušeno kvůli zákazu zpěvu, hrajeme dnes symfonický koncert ze skladeb Leoše Janáčka. Prvním výdechem do nasazené roušky si ...

Lípa Musica a mistrovský Josef Špaček online

17.October » i-noviny.cz
19. ročník MHF Lípa Musica pokračoval dalším koncertním zastavením, tentokrát však pouze virtuálně. On-line video stream recitálu houslisty a uměleckého garanta festivalu Josefa Špačka proběhl bez přítomnosti návštěvníků v pátek 16. října v liberc...

VÍKEND PODLE DRBNY: Online koncerty, úklid Jizerek i trhy na Benešáku

16.October » Liberecká Drbna
Navzdory nelehké době je o víkendu stále kam vyrazit. A nebo si můžete užít nějakou tu kulturu či akci užít z pohodlí domova, s teplým čajem zachumlaní pod dekou.

Lípa Musica: Koncert houslisty Josefa Špačka proběhne online

16.October » Liberecký deník
Mezinárodní hudební festival Lípa Musica pokračuje v pátek houslovým recitálem garanta festivalu s názvem Sólo pro Josefa Špačka. Vystoupení z Oblastní galerii v Liberci budou moci lidé sledovat prostřednictvím video streamu.

Montáž ocelové konstrukce a vystrojení zvedacího mostu Plavební komory Hořín

16.October » Časopis KONSTRUKCE
Po jarní montáži vrat dolního ohlaví Plavební komory Hořín (Středočeský kraj) byla 30. dubna 2020 osazena ocelová konstrukce zvedacího mostu. Tomuto předcházela logistická příprava, protože most o váze cca 80 tun musel osadit mobilní jeřáb.

Bez zahraničních hvězd a po internetu. Festival Lípa Musica musí kompletně měnit plány

15.October » Liberecká Drbna
Ani tradičnímu mezinárodnímu hudebnímu festivalu Lípa Musica neprospívá situace spojená s koronavirem a organizátoři musí rychle reagovat na aktuální vývoj. Některé koncerty se tak musely úplně zrušit, jiné poběží online. Vstupenky ale zůstávají v...

ČF a ČSKH na jaře a v létě 2020

15.October » blog.idnes.cz
23. ledna se představí manželka šéfdirigentova Marielle Labéque se svou sestrou Katiou, dvojice velice oceňovaná, a s nimi vystoupí ve slavném Martinů Dvojkoncertu pro dva smyčcové orchestry, klavír a tympány Ivo Kahánek.

Tato informační stránka o Josef Špaček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Špaček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes