15
new stories - click to show

Martin Špalek

Related to

Jak uzdravit Vary? Jógou v Thermalu, symfonií v ulicích i dětskými tábory zdarma

29.May » Forbes
Na první pohled vypadá situace v Karlových Varech poněkud pochmurně. Ospalá atmosféra, liduprázdné ulice, zavřené obchody s luxusním oblečením na kolonádě. Nikde žádné plakáty lákající na tradiční filmový festival a v restauracích jen pár místních...

Do obnovy cestovního ruchu v Karlových Varech se zapojila kromě radnice i místní cestovní kancelář

Vrátit do Karlových Varů návštěvníky. O to teď po koronavirové pandemii usilují kromě radnice i Karlovarský kraj nebo soukromé cestovní kanceláře.

Ve Městě Albrechticích mají staronovou starostku

Zasedání zastupitelů ve Městě Albrechticích sice bylo divoké jako obvykle, a skončilo až po 23. hodině, ale konečně se podařilo zvolit starostu i místostarostu.

Po tragických požárech ve Vejprtech a Prešově ruší ve Městě Albrechticích ples

Tragické požáry ve Vejprtech a Prešově provází zvýšený zájem o protipožární předpisy ve veřejných budovách. Ve Městě Albrechticích zrušili Ples města plánovaný na pátek 24. ledna.

Místostarosta Města Albrechtic složil funkci, po něm i starostka

V minulém volebním období zastupitelstvo Města Albrechtic několikrát hlasovalo o návrhu odvolat starostu Luďka Volka. Ani komunální volby do rozhádaného zastupitelstva klid nepřinesly. Spíš naopak.

Tato informační stránka o Martin Špalek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Špalek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes