15
new stories - click to show

Radek Stavěl

Related to

Pandemie v Česku zatím způsobila vyšší růst nezaměstnanosti, ale mírnější pokles HDP v porovnání se Slovenskem i průměrem EU

29.October » Web4Trader
Razantní opatření proti pandemii v Česku v prvním pololetí vedla k výraznému nárůstu nezaměstnanosti.

Brněnské ABB pomůže s přestavbou lodi za 100 miliard korun

2.September » Seznam Zprávy
Brněnský závod ABB se bude podílet na přestavbě lodi, která v brazilských vodách zpracovává ropu a zemní plyn. Hodnota celého projektu přesahuje 100 miliard korun, uvedl dnes v tiskové zprávě mediální zástupce ABB Radek Stavěl.

Na ropné zakázce za 100 miliard se bude podílet brněnské ABB

2.September » Kurzy.cz
Brněnský závod ABB se bude podílet na přestavbě lodi, která v brazilských vodách zpracovává ropu a zemní plyn. Hodnota celého projektu přesahuje 100 miliard korun (5,4 miliardy dolarů), uvedl dnes v tiskové zprávě Radek Stavěl, mediální zástupce ABB.

RECENZE: Cigarety aneb vysoce užitečná provokace na téma pokrytectví

3.February » iDNES.cz
Provokativní novela Radka Stavěla Cigarety zřejmě nepotěší ani zatvrzelé kuřáky, ani jejich stejně zarputilé odpůrce. Ale ti i oni by si ji přečíst měli. Další články k tématu: RECENZE: Strach přichází ze švédského lesa i z papežského Avignonu Moř...

Investice v roce 2019: TOP 5 vítězů a TOP 5 poražených

2.January » Web4Trader
Podle odvětví se v roce 2019 nejlépe investice zhodnocovaly v informačních technologiích, kde rostly o více než 50 %.

Někdejší mluvčí PPF Radek Stavěl vydává po románu Sluneční cyklus novelu Cigarety

27.November » E15.cz
Stárnoucí režisér a známý odpůrce cigaret se ve chvíli přehoupne na druhou stranu barikády, aby mírnil štvanici proti kuřákům. S překvapením však zjišťuje, že nového nepřítele má paradoxně v tabákovém koncernu.

Recenze: Radek Stavěl se po 20 letech vrací s novelou Cigarety

27.November » E15.cz
Stárnoucí režisér a známý odpůrce cigaret se ve chvíli přehoupne na druhou stranu barikády, aby mírnil štvanici proti kuřákům. S překvapením však zjišťuje, že nového nepřítele má paradoxně v tabákovém koncernu.

Po prvním roce se akcie UDI CEE zhodnotily o více než 11 %

3.October » Web4Trader
Od počátku vstupu akcií UDI CEE a.s. na pražskou burzu 2. října 2018 jsou cenné papíry developera nejobchodovanějšími na trhu Start.

Solek zakládá fond na investice do fotovoltaiky

16.July » Web4Trader
Skupina Solek oznamuje založení fondu kvalifikovaných investorů za účelem financování investic do výstavby solárních elektráren.

Skupina Solek založila fond na investice do fotovoltaiky

15.July » Zlato.cz
Česká fotovoltaická skupina Solek založila fond investorů Solek Sicav, chce z něj financovat výstavbu solárních elektráren. Minimální vklad je milion korun, Solek slibuje roční výnos pět až 5,7 procenta. ČTK to dnes sdělil mluvčí společnosti Radek...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Radek Stavěl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Stavěl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes