15
new stories - click to show

Helena Steblová

Related to

Kdy otevřou? Stavbaři výrazně pohnuli s havířovským McDonald’s

/FOTO/ Restaurace McDonald’s v Havířově se již za několik týdnů otevře novým zájemcům. Jak stavba nového rychlého občerstvení ve městě, respektive prostor před objektem Kauflandu pokračuje, se můžete podívat v následující fotogalerii.

V objektu frenštátského Penny marketu hořelo. Vzplála pec v místní pizzerii

V sobotu museli hasiči do akce také ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hořela zde pec pizzerie Del Monte v objektu Penny marketu.

Odpouštět neznamená zapomenout, vzpomínala na válečné útrapy Helena Steblová

Helena Steblová, která přežila tři koncentrační tábory i pochod smrti, zemřela v třinecké nemocnici ve věku 96 let. Pohřeb bude mít ve středu v Bystřici nad Olší při omezeném počtu pozůstalých.

Zůstal mi pocit, že musím stále vším šetřit, říká pomocnice partyzánů

12.January » iRegiony Impuls
Za pomoc raněnému partyzánovi stihl Helenu Stéblovou z Bystřice na Třinecku před 76 lety krutý trest. Mladou ženu i její rodiče Němci mučili a odvezli do koncentračních táborů. Otec se už nevrátil.

Zůstal mi pocit, že musím stále vším šetřit, říká pomocnice partyzánů

12.January » iDNES.cz
Za pomoc raněnému partyzánovi stihl Helenu Stéblovou z Bystřice na Třinecku před 76 lety krutý trest. Mladou ženu i její rodiče Němci mučili a odvezli do koncentračních táborů. Otec se už nevrátil. Další články k tématu: Lidem přeji, ať už nikdy n...
Zdeněk Hazdra - Historik
Ivo Bárek - politik - ČSSD
Alexandr Vondra - Ministr obrany ČR a senátor
ODS - Politická strana
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Helena Steblová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Steblová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes