15
new stories - click to show

Lukáš Stehlík

Related to

Prvoligový Chomutov: první odchody, Lukeš chce pokračovat

8.May » Hokej.cz
V Chomutově budou i po postupu do Chance ligy pokračovat brankář Martin Altrichter, obránci Petr Ulrych, Radek Havel a Patrik Kadeřávek, stejně tak útočníci Martin Tůma s Tadeášem Svobodou. Na všechny Piráti uplatnili opce.

Přistání je nejkritičtější okamžik. Manažer popisuje, jak letiště řeší mimořádné události

30.March » Zdopravy.cz
Krizové pohotovostní řízení má jasná pravidla. Manažer Letiště Praha je představil na příkladu nedávného nouzového přistání.

Diskuse na PF UK řešila, zda zachovat v trestních řízeních laické přísedící

11.March » Advokátní deník
Měl by být při rozhodování v trestním řízení nadále zachován laický prvek, laičtí přísedící? To bylo tématem debaty, která se dne 7. března 2024 konala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy jak za účasti zástupců akademické obce, tak zkušených pra…

Kapitán Litvínova musí na operaci. Náhrada? Nabízí se dvě alternativy

23.October » Hokej.cz
V neděli přišli o rekordní vítěznou šňůru, mnohem větší nepříjemnost ovšem chemici ohlásili den nato. Kapitán Matúš Sukeľ se potýká s vážnějším zraněním kolene, které si vyžaduje operační zákrok.

Třebíč reaguje na zranění dalšího gólmana! Naskočí za ni i Stehlík

20.September » Hokej.cz
Prvoligová Třebíč hlásí před duelem s Porubou posily do brankoviště i obrany. V rámci střídavých startů jí pomůžou brněnský gólman Jan Kavan a vítkovický zadák Jakub Stehlík.

Třebíč ladí kádr: kdo podepsal a koho nově testuje? Hlásí taky dva škrty

20.August » Hokej.cz
Prvoligová Třebíč šteluje stávající podobu kádru a horlivě se chystá na nadcházející sezonu. O dalších škrtech nebo možné posile promluvil pro klubový web hlavní trenér Kamil Pokorný.

První řez v kádru. Třebíč se loučí s dvěma hráči, další skončil sám

12.August » Hokej.cz
Tvořící se třebíčský kádr doznává změn. Na zkoušce neuspěli obránce Jakub Hamšík a útočník Tomáš Bernat, další forvard Vojtěch Jiruš skončil z osobních důvodů. Klub o tom informoval na svém webu.

Třebíč už trénuje ve svém. Zkouší i syna extraligové stálice

31.July » Hokej.cz
Představitelé Horácké Slavie už během minulého týdne avizovali, že před přípravnými zápasy přivítají několik hráčů v rámci zkoušky. Nyní byla všechna jména odkryta prostřednictvím klubového webu.

Z bruslí do kopaček. Fotbalové derby ovládl Litvínov, výtěžek jde na charitu

15.June » Hokej.cz
Hokejisté Litvínova a Chomutova si stejně jako minulý rok zpestřili přípravu na novou sezonu fotbalovým utkáním. Letošní zápas v Březenci opět vyzněl lépe pro Vervu, která díky úspěšnému obratu zvítězila 4:1.

Hokejisté Litoměřic si zajistili účast ve čtvrtfinále první ligy

27.February » Sport.cz
Hokejisté pátých Litoměřic vyhráli v 51. kole první ligy na ledě jistého vítěze základní části Třebíče 4:0 a zajistili si účast ve čtvrtfinále. Tam doplnili právě Horáckou Slavii, Vsetín, Porubu a Prostějov. V boji o předkolo si polepšil Frýdek-Míst…

Zlín ztratil v boji o čtvrtfinále. Postup Slavie v ohrožení, Kolín živí naději

27.February » iSport.cz
Hokejisté pátých Litoměřic vyhráli v 51. kole první ligy na ledě jistého vítěze základní části Třebíče 4:0 a zajistili si účast ve čtvrtfinále. Tam doplnili právě Horáckou Slavii, Vsetín, Porubu a Prostějov. V boji o předkolo si polepšil Frýdek-Míst…

Vsetín v Praze znovu ukořistil všechny body, do play-off půjde ze 2. místa

27.February » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Vsetínský tým cestoval v pondělí na led pražského Edenu, kde na něj čekal tým Slavie. Trenér Weintritt mohl do utkání nasadit další uzdravené hráče a šťastnou ruku měl při skladbě druhé útočné formace, jejíž všichni tři členové v hlavn…

Tato informační stránka o Lukáš Stehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Stehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes