15
new stories - click to show

Martin Štěpánek

Related to

Do Mokošína za pohanskou bohyní Mokoší

5.December » ČRo Pardubice
Mokošín je nevelká obec u Přelouče. Má však zajímavou historii, která možná sahá až do pohanských dob. Jeho název totiž zřejmě odkazuje na mocnou slovanskou bohyni Mokoši.

Máme rádi české krimi seriály: Stíny v mlze s oblíbenou Petrou Špalkovou míří konečně k divákům

15.November » KINOTIP2.cz
Už loni na jaře se rozběhl nový projekt k dalšímu českému kriminálnímu seriálu a vypadá to, že se konečně co nevidět dočkáme 12ti dílů plných kriminálních zápletek.

Radní Ostravy Cigánek končí. Asi ho nahradí bývalý starosta obvodu Svozil

9.November » iDNES.cz
Náměstek ostravského primátora, 66letý Vladimír Cigánek (ODS), který v uplynulých pěti letech dvakrát nahradil ve funkci svého stranického kolegu Martina Štěpánka, opět končí. Tentokrát ho zřejmě nahradí Miroslav Svozil.

Schyluje se ke změně ve vedení Ostravy? Příští týden zasedne klub ODS

Náměstek ostravského primátora Vladimír Cigánek už dvakrát v uplynulých čtyřech a půl letech nahrazoval stranického kolegu ve vedení města. Ze zdravotních důvodů však možná bude muset v nejbližších týdnech odstoupit a sám být nahrazen.

Čeští herečtí sourozenci, které zná celý národ: Rašilovovi, Geislerovy, Štěpánkovi a další

27.September » TVGURU.cz
Tyto slavné sourozenecké herecké dvojice, které můžeme vídat na našich obrazovkách, tvoří neodmyslitelnou část českého šoubyznysu. Někteří jsou slavnější více, jiní méně, ale stále společné mají jedno, jsou v povědomí nás všech. Kteří to jsou? Poj...

Bílá velryba. Slavný příběh o souboji člověka s přírodou i se sebou samým

19.June » Radio Junior
Poslechněte si tajuplné vyprávění o kapitánovi, který chce v Tichém oceánu za každou cenu najít bílou velrybu, které námořníci říkají Moby Dick.

Náš knihovník není jen profík přes knihy

16.June » Umírání.cz
Na jaře 2005 otevřela Cesta domů veřejnou knihovnu zaměřenou na paliativní péči. Jaké to bylo, budovat knihovnu od nuly, kdo byli čtenáři i do jaké podoby tato nedílná součást Cesty domů vyrostla, prozrazuje její zakladatelka Štěpánka Ryšavá.

Martin Štěpánek se dočkal svobody, proč ale spáchal sebevraždu?

13.June » ExtraStory.cz
Herec a politik Martin Štěpánek byl bojovník za svobodu a demokracii, komplikovaný člověk a talentovaný herec. Žil dobrodružný život plný zvratů a bojoval se závislostí na alkoholu. Odešel do exilu, aby se po Sametové revoluci vrátil domů jako svo...

Rašilovovi, Geislerovy, Langmajerovi a další: Čeští herečtí sourozenci, které zná celý národ

13.May » TVGURU.cz
Tyto slavné sourozenecké herecké dvojice, které můžeme vídat na našich obrazovkách, tvoří neodmyslitelnou část českého šoubyznysu. Někteří jsou slavnější více, jiní méně, ale stále společné mají jedno, jsou v povědomí nás všech. Kteří to jsou? Poj...

Jaký byl osud účastníků našeho východního odboje po druhé světové válce?

Jaký byl osud účastníků našeho východního odboje po druhé světové válce? Martin Štěpánek se nad tím zamýšlí v poslední části čtyřdílného dokumentárního pásma.

O významu našeho východního odboje v letech druhé světové války

Odbojáři na východních frontách se měli stát obrazem bratrství s hrdinným lidem Sovětského svatu. Do plánu se však vloudila chyba.

Dějiny východního odboje a jejich úpravy po únoru 1948

Proč bylo z pohledu komunistů zapotřebí přepsat to, co se stalo na východní frontě? I na tuto otázku odpovídá třetí díl dokumentárního pásma Martina Štěpánka.

Tato informační stránka o Martin Štěpánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Štěpánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes