15
new stories - click to show

Jindřich Štreit Český dokumentární fotograf

Related to

Regionální kolo soutěže KOVO junior podpořilo strojírenské obory

1.February » TV Polar
Střední škola technická a zemědělská v Novém Jičíně hostila regionální soutěž KOVO Junior. Své dovednosti zde změřili nejlepší chlapci ze strojírenských oborů z Moravskoslezského kraje. Dva nejlepší postoupili do republikového kola.

Prvňáčci ze Základní školy Butovická převzali svá premiérová vysvědčení

1.February » TV Polar
Děti mají za sebou první polovinu školního roku. Na poslední lednový den se do školy těšili hlavně prvňáčci, kteří dostali své premiérové vysvědčení.

Stonavští zastupitelé schválili dotace i dary církvím

1.February » TV Polar
Ve čtvrtek 26.ledna se v Domě PZKO uskutečnilo 4. zasedání Zastupitelstva obce. Zastupitelé se na něm mimo jiné zabývali dotacemi pro místní spolky.

Spolek Rodiče a škola uspořádal tradiční školní ples

1.February » TV Polar
Po dvouletém lockdownu uspořádal spolek Rodiče a škola tradiční Školní ples. Program byl velmi bohatý, vystoupili v něm převážně školáci, kteří svůj volný čas věnují tanci.

PÁTRÁNÍ: Muž se nabídl s pomocí, pak okradl ženu, která mu uvěřila

1.February » TV Polar
Policisté ze Slezské Ostravy pátrají po muži podezřelém z krádeže, která se stala v loňském roce. Muž se nabídl s pomocí ženě, která mu uvěřila a následně přišla o své věci. Je pravděpodobné, že pachatele někdo pozná, policisté totiž mají k dispozic…

Prvňáčci převzali svá premiérová vysvědčení

1.February » TV Polar
Děti mají za sebou první polovinu školního roku. Na poslední lednový den se do školy těšili hlavně prvňáčci, kteří dostali své premiérové vysvědčení.

Na prvním přejezdu v zemi hlásí hazardní jízdu na červenou automat

31.January » TV Polar
Proti řidičům, kteří vjíždějí na železniční přejezdy na červenou nasadila Správa železnic inteligentní kamerový systém. Vůbec první takto vybavený přejezd v republice je ve Vendryni u Třince. Kamery tam pracují podobně, jako úsekové radary.

Fotograf a profesor Jindřich Štreit vystavuje v pražském senátu kolekci Průmysl Bruntálu a jeho lidé

31.January » TV Polar
Světoznámý fotograf a profesor Jindřich Štreit vystavuje v pražském senátu fotografie své poslední kolekce s názvem Průmysl Bruntálu a jeho lidé. Výstavu Jindřich Štreit prezentoval v loňském roce v Bruntále a nyní se ji podařilo přenést i na půdu s…

V Kladně se chystá vernisáž výstavy Jindřicha Štreita

24.January » Kladenské listy
Již od zítřka bude ve Středočeské vědecké knihovně k vidění výstava Jindřicha Štreita. Ta pojednává o konci života, o kterém se nerado mluví. Jenže tím ze světa nezmizí.

Fotograf Jindřich Štreit představil Bruntálsko v Praze v senátu

Senátor Ladislav Václavec společně s představiteli města Bruntál zorganizoval v Senátu ČR výstavu snímků fotografa Jindřicha Štreita. Expozice, kterou v průběhu následujících dní uvidí nejen senátoři, ale také zástupci vlády, má změnit nebo spíš zpř…

Andělské vznášení Jana Naše - výstava

18.January » Program výstav
Tvorbu olomouckého výtvarníka a sochaře Jana Naše mohou návštěvníci zhlédnout od 18. ledna denně v novoborském kině.

Tato informační stránka o Jindřich Štreit zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Štreit" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes