15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Sabina Střížová

Fotbalistky Slovácka deklasovaly Baník 5:0 a naladily se na středeční mač se Spartou

21.listopadu » Zlin.cz
Slovácko zažilo s Baníkem fantastický vstup do utkání, když se hned ve čtvrté minutě zápasu prosadila levá obránkyně Kristýna Janků. I když se domácí výběr v dalších minutách dostal do několika šancí, žádná z nich gólem neskončila, a tak se šlo do k…

Ženský tým Slovácka na fotbalovém Galavečeru zazářil

11.ledna » Zlin.cz
V kategorii ženského fotbalu bylo 1. FC Slovácko na Galavečeru Našeho fotbalu hodně vidět. Cenu za první místo pro Talent roku si odnesla Lucie Jelínková. „Jsem moc ráda za tuto cenu.

Tato informační stránka o Sabina Střížová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sabina Střížová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes