15
new stories - click to show

Lucie Jelínková

Related to

Vyzkoušeli jsme si každodenní patálie pražských řidičů. Místo na sídlišti jsme hledali vážně dlouho

20.January » Metro
Kroužíme po sídlišti. Je šest večer a my už pět minut hledáme místo. Vytipovali jsme si vchod v Novodvorské v Praze 4, který je v tuto chvíli naším domovem. Najít „flek“ je peklo. Pojďte kroužit s námi.

Klíčové profese: nově i pošťáci. Jejich děti mohou do speciálních škol

7.November » Třebíčský deník
Obchody se kvůli koronaviru zavřely, zákazníci však nakupovat nepřestali. Přesunuli se na internet a pošťáci teď mají napilno. I proto je hejtmanství nově zařadilo mezi strategické profese.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko za měsíc červenec

10.August » Liberecká Drbna
Hlasování o drbňátko června je u konce. Na prvním místě se umístil Tadeáš Novák. Druhou příčku získala díky hlasům Lucie Jelínková a třetí místo patří Šimonu Mizerovi. Gratulujeme! Nyní startujeme hlasování o červencové drbňátko, pošlete nám fotog...

Do kempu i k vodě. Autokempy i koupaliště v Pardubickém kraji se znovu otevřou

21.May » ČRo Pardubice
Upravit pláže, vymalovat, odmontovat vysoušeče vlasů. Po koronavirové pauze se od pondělí mohou lidé vydat do aquacentra nebo do autokempů.

Kempy přišly o peníze. Zatím mají volno, lidé vyčkávají

14.May » Orlický deník
Lidé s rezervacemi v kempech stále vyčkávají. Často si ověřují hygienické podmínky. Nápor provozovatelé očekávají v září.

Kvůli opravě silnice z Břehů do Semína se mají kácet lípy

29.April » Ekolist
Silničáři žádají o výjimku, aby mohli pokácet stromy podél silnice z Břehů do Semína na Pardubicku. Stromořadí čítá desítky lip, ekologická sdružení nechtějí kácení v takovém rozsahu. Řekl to Miroslav Seiner ze sdružení Chráníme stromy.

Zahrada se zvířaty v Pardubicích přišla o příjmy ze vstupného

8.April » Ekolist
Pohádková zahrada v Pardubicích, která se stará o opuštěná hospodářská zvířata, funguje nyní i díky darům veřejnosti. Lidé nosí zvířatům suchý chléb či jablka. Malá zoo je zavřená kvůli novému typu koronaviru a riziku jeho šíření. Řekla to provozo...

Parkoviště v ulici Stračenská - od: Lucie Jelínková

11.October » Štětí.cz
Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat bude se nekdy rozsirovat parkoviste v ulici Stračenská? Nemam kde zaparkovat po 8 hodine a to tam bydlim,nemohu ani za vezakama a ani na obchvatu se necapu kdyz jezdim po 10 hodine z prace tak automaticky auto nec...

Průjezdnost sídlišť pro hasiče se zlepšila. Někde výrazně!

14.September » Příbramský deník
/FOTOGALERIE/ Není to bez komplikací, ale jde to. Tak mohou středočeští hasiči po kontrolách průjezdnosti sídlišť, do nichž se v pátek třináctého v rámci Dne požární bezpečnosti zapojilo všech 32 stanic profesionálních hasičů v celém kraji, odpově...

Dovolená v kempu táhne. Většina chatek je obsazená

Už loni cestovali Češi častěji po republice, než aby jezdili do zahraničí. Stále mají zájem i o ubytování v kempech, které kromě stanování často nabízí i chatky nebo mobilní domky.

Rybník Buňkov se vypouští. Ryby jsou opět nemocné

V rybníku Buňkov na Přeloučsku se opět objevila virová nákaza, rybáři ho musí nechat vypustit a ryby utratit. Onemocnění koi herpes virus, které napadá kapry, se v rybníce objevilo již vloni.

Virus je zpět. Rybník Buňkov je nutné opět vypustit a 40 tun ryb zlikvidovat

21.June » ČRo Pardubice
Rybáři musí po necelém roce opět vypustit víc než 50hektarový rybník Buňkov na Pardubicku. Znovu se tam totiž objevil Koi herpes virus, což je onemocnění, které napadá kapry. Jak se virus po několika měsících do rybníku znovu dostal, není jasné. J...

Tato informační stránka o Lucie Jelínková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Jelínková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes