15
new stories - click to show

Lukáš Strnad

Related to

SPA - SLA 5:2 - Junioři vládnou Praze

17.November » HC Sparta Praha
Daniel Ryl - Sváteční středa 17. listopadu nabídla také tradiční bitvu o Prahu mezi juniory Sparty a Slavie. Tým z Edenu se sice nachází u dna tabulky, ale v Holešovicích předvedl velmi dobrý výkon a sparťanské juniory přestřílel. Vršovičtí dokonc...

Lukáš Strnad - Retrospektiva

8.November » Praha 12
V areálu Zvonice v Praze 12 – Modřany koncem října proběhla vernisáž s hudební vložkou Lukáše Strnada nadaného všetraného umělce. Hraje na klarinet, cajon a koncovku. Výtvarno kombinuje s hudebnem. Apokalypsu se zdravým rozumem. Ekologii s egologi...

RETROSPEKTIVA Lukáše Strnada - Vernisáž

13.October » Praha 12
V pátek 22.října 20221 od 17 hodin proběhne v prostorách Modřanské zvonice vernisáž výstavy Lukáše Strnada s názvem Retrospektiva.

Pozvánka na vernisáž výstavy Lukáše Strnada s názvem Retrospektiva

13.October » Praha 12
V pátek 22.října 2021 od 17 hodin proběhne v prostorách Modřanské zvonice vernisáž výstavy Lukáše Strnada s názvem Retrospektiva.

Tip na víkend: čtyři druhy tataráku a pivní speciály v Bistrotéce Valachy

31.August » Zlin.cz
„Přijďte ochutnat, věříme, že budete překvapeni, jak dobře mohou v tataráku chutnat jiné suroviny, než jste nejen v naší restauraci zvyklí. Chuť tataráků podtrhnou vína speciálně vybraná k jednotlivým chodům.

Tip na víkend: pět druhů tataráků a pivní speciály v Bistrotéce Valachy

29.September » Zlin.cz
Díky speciální víkendové akci „Pivo a tatarák“ tady můžete ochutnat nejen oblíbenou klasiku z hovězího masa, ale také originální variace – třeba tatarák z telecího masa, ryb nebo krevet.

PŘED 10 LETY: V Libušíně se rozloučili s létem v sedle

20.September » Kladenský deník
Ve stájích jezdeckého oddílu Equiport se rozloučili s létem, jezdci byli tentorát k nepoznání. Čarodějnice na koni, stejně jako Křemílek a Vochomůrka, Pipi dlouhá punčocha, Vodník a sám okřídlený pohádkový kůň Pegas. Ti a mnoho dalších se v zaří r...

Šest štěňat někdo vyhodil u silnice, přežila jen dvě. Policie hledá bezcitného majitele

14.September » CNN Prima NEWS
Otřesným případem lidské bezohlednosti se zabývají středočeští kriminalisté. Neznámý pachatel vyhodil v obci Tmaň do příkopu u silnice šest štěňat. Jen velkou náhodou si jich všimli dva běžci. Snažili se je zachránit, ale čtyřem z nich už nebylo p...

Bistrotéka Valachy zve příznivce steaků a tataráků, bude i legendární Wagyu

1.September » Zlin.cz
Gurmánský víkend Maso-maso-maso odstartuje v pátek od 17:30 hodin. V sobotu a neděli si pak můžete přijít pochutnat vždy od 11:30. Bistrotéku Valachy najdete v Obchodním domě Zlín přímo v centru města.

Dny bílých lanýžů v Bistrotéce Valachy

19.November » Zlin.cz
ZLÍN - Podzim si milovníci dobrého jídla spojují nejen s husími hody a mladými víny: nastává také sezóna bílých lanýžů, jedné z nejvzácnějších pochutin světa, která je v nabídce tuzemských restaurací stále spíše raritou.

Tato informační stránka o Lukáš Strnad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Strnad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes