Kordula Stropnická

Vztahuje se k

Chalupářka Agáta: Místo podpatků holinky a koupel při hřbitovních svíčkách

26.září » Blesk.cz
Od té doby, co má Agáta Prachařová (33) dvě děti tráví svůj čas víc na chalupě v horách, než po večírcích. Díky nim vyměnila i svůj šatník a hlavně botník. Lodičky na vysokých jehlách vystřídaly holinky a šaty vytahané tepláky.

Agátu Prachařovou zastínila sestra! Kordula (12) je jako panenka

16.srpna » Blesk.cz
Agáta Prachařová (33) má v rodině slušnou konkurenci. Nejmladší sestra Kordula Stropnická (12) roste do krásy. Na jejich poslední společné fotce je jasně vidět, kdo si zaslouží korunku krásy.

Žilková ukázala svoje i dceřino vysvědčení! Veronika má zkoušku z marxismu-leninismu!

1.února » Blesk.cz
Zatímco Veronika Žilková (56) ve středu pololetní vysvědčení rozdávala svým žákům na Mezinárodní herecké konzervatoři, její dcera Kordula Stropnická (12) jí naopak domů přinesla to svoje. A nebylo vůbec špatné!

Zasloužilá mamka Žilková: Tohle jsem ještě nezažila!

28.června » Aha!
Matka šesti dětí Veronika Žilková (54) si postěžovala na muže. Co se týče péče o děti, nepřiloží podle ní nikdy ruku k dílu.

Zoufalá Veronika Žilková: Ztrácí dalšího syna! Vincent odchází kvůli dědictví

8.června » Blesk.cz
Další z dětí Veroniky Žilkové (54) odlétá z rodinného hnízda. Tentokrát herečku opouští její nejmladší syn Vincent Navrátil (19). Zdědil dům po svém otci Marku Navrátilovi (†55), který nedávno zemřel na mrtvici.

RECENZE: Jak se zbavit nevěsty jsou opsané Ženy v pokušení bez jiskry

29.dubna » iDNES.cz
Česká romantická komedie s názvem Jak se zbavit nevěsty, která právě vstoupila do kin, by mohla nést podtitul „a jak opsat Ženy v pokušení“. Další články k tématu: VIDEO: Lenka Vlasáková se v komedii zkouší zbavit nevěsty Lenka Vlasáková: Kvůli dě...

Dcera Žilkové Kordula (10) bere balík: Za 10 dní si vydělala 80 tisíc!

27.dubna » Blesk.cz
Za deset dní si dcera Veroniky Žilkové (54) a Martina Stropnického (59) vydělala víc než leckterý firemní manažer za měsíc! Kordula Stropnická (10) si za svou první filmovou roli mohla přijít až na 80 tisíc korun.

Dcera Žilkové vydělává balík: Ta cifra vás uzemní!

27.dubna » Aha!
Desetileté Kordule Stropnické by mohli závidět i vysoce postavení manažeři. Za deset dní si totiž vydělala více než mnozí z nich za celý měsíc!

Na novou českou komedii Jak se zbavit nevěsty zve multikino CineStar v Plzni-Černicích

27.dubna » Plzeň.cz
Režisér Tomáš Svoboda, který před dvěma lety debutoval komedií Hodinový manžel, natočil další romantický snímek. I tentokrát si k němu napsal také scénář a 28. dubna má premiéru. Multikino CineStar ho ve čtvrtek poprvé dává v 15, 17, 19 a 21 hodin...

Dcera herců Žilkové a Stropnického Kordula (10): Jak zvládla první filmovou roli?

24.dubna » Biják.cz
Už příští týden vstoupí do kin rodinná komedie Jak se zbavit nevěsty, kde na plátně exceluje mladá školačka Kordula Stropnická (10). Blesk se na její výkony poptal starších a zkušenějších kolegů...

První role Korduly Stropnické (10) ve filmu Jak se zbavit nevěsty: Zastínila i mámu Žilkovou!

22.dubna » Blesk.cz
Herectví má prostě v genech! Kordula Stropnická (10) dostala první roli ve filmu spolu s maminkou Veronikou Žilkovou (54). Tu ale malá herečka výkonem a rozsahem role úplně zastínila!

Kordula Stropnická: Filmem si vydělala na krmení pro koníka

22.dubna » iHOT.cz
Kordulka Stropnická jde v rodinných šlépějích a poprvé v životě hrála ve filmu. Dostala jednu ze dvou hlavních dětských rolí v komedii Jak se zbavit nevěsty, která do českých kin míří 28. dubna. Ve středu sama sebe poprvé viděla v kině na plátně. ...
Klára Doležalová - Česká moderátorka
Ester Janečková - Česká herečka a moderátorka
Jana Švandová - Česká herečka
Pavel Trávníček - Český herec
Karolína Kurková - Česká supermodelka
Alice Bendová - Česká herečka
Lenka Vlasáková - Česká herečka
Jiří Pomeje - Herec a moderátor
Jana Stryková - Česká herečka
Andrea Růžičková - Slovenská herečka
Vlaďka Erbová - Moderátorka
Jiří Strach - Český režisér a herec

Tato informační stránka o Kordula Stropnická zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kordula Stropnická" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes