15
new stories - click to show

Josef Suchopár

Related to

Ibuprofen, nebo paracetamol? Je to individuální, poraďte se s lékárníkem, říká ČLK

15.March » Seznam Zprávy
Francouzský ministr zdravotnictví oznámil, že užívání ibuprofenu může být při koronaviru rizikové. Česká lékárnická komora říká, že to nejde takto jednoduše říct a apeluje, aby lidé v klidu konzultovali možnosti se svými lékárníky.

Některé kombinace léků, jídla a pití mohou škodit. Čeho se vyvarovat?

9.February » OnaDnes.cz
Léky jsou vydatným pomocníkem imunitního systému, bez nich bychom daleko víc umírali na infekční nemoci, rakovinu, infarkt, mrtvici a stovky dalších chorob. Díky své dostupnosti se staly rychlou pomocí i v situacích, kdy se prostě jen necítíme dob...

Vesmír 1/2020

24.January » Vivarista.sk
(Ne)samozřejmé souvislosti Ivan Boháček Jednou nás možná nebude potřeba Marek Janáč Srdce jako elektrárna František Vyskočil Opioidy: dobrý sluha, zlý pán Josef Suchopár Pervitin, droga těhotných žen Romana Šlamberová Léčba psychedeliky Zuzana Pos...

Laboratoř v Česku dělala neschválené pokusy na toulavých psech: Některé adoptovala i z útulků

25.November » Blesk.cz
Na šokující praktiku jedné české laboratře přišli pracovníci Státní veterinární správy. Místo aby laboratoř ke svým pokusům využívala psy k tomu určené, brala zavděk i toulavými zvířaty či psy z útulků!

Miminkům chybí lék proti bolesti. Jeho náhrada je drahá

Nemáme jak tišit bolest u miminek, která zvracejí, stěžují si nemocniční pediatři. Z trhu totiž zmizel lék, který k tomu běžně používají. Jde o panadolové čípky. Výpadek je od 20. listopadu hlášený také u jediné alternativy, kterou lze tento medik...

Chcete antibiotika? Stačí vyplnit on-line dotazník

22.September » Děčínský deník
Úřadům se nelíbí postup lékařek, které předepisují medikamenty i zcela neznámým pacientům. Na dálku a bez předchozího vyšetření klidně vystaví i recept na antibiotika.

Léčba u kuřáků selhává. Nezabírají léky na astma, vysoký tlak či řídnutí kostí

Cigarety ovlivňují účinky některých medikamentů, upozorňují odborníci. Léčba řady chorob kvůli tomu selhává, za další pacienty musejí vydat pojišťovny desítky tisíc navíc. Překvapené mohou být také ženy, které polykají hormonální antikoncepci.

Může způsobit krvácení do plic. Lékový ústav varuje před užíváním léku Lemtrada na roztroušenou sklerózu

24.April » iROZHLAS
Státní ústav pro kontrolu léčiv doporučuje lékařům nepředepisovat drahý lék na roztroušenou sklerózu. Regionální Deník varuje, že přípravek Lemtrada má fatální vedlejší účinky. Pacienti po něm měli akutní srdeční potíže, krvácení do plic, mozkové ...

Účinek léku může ovlivnit grep i skořice. Lidé nečtou příbalové letáky

24.March » Seznam Zprávy
Málokterý z pacientů si uvědomuje, jak na sebe reagují některé léky či jak účinek léčiv ovlivňují potraviny. A přitom stačí pořádně si prostudovat příbalový leták.
Jiří Skalický - politik za TOP09
Vojtěch Adam - politik za KSČM
Jan Blatný - Ččeský lékař a politik
KSČM - Levicová politická strana
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov

Tato informační stránka o Josef Suchopár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Suchopár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes