Milan Sulej

Related to

Jaká mají přání do roku 2020 osobnosti našeho regionu?

1.January » Plzeňský deník
Štěstí, zdraví, ale také toleranci, trpělivost či uklidnění politické situace a nejen to si přejí osobnosti našeho regionu.

Chudenický kostel rozezní vánoční písně a koledy. Vystoupí pěvci Milan Sulej a Rostislav Chroust

19.December » Novinky.cz
Nasát vánoční atmosféru budou moci obyvatelé Chudenicka v neděli 22. prosince od 17 hodin v tamním kostele sv. Jana Křtitele. Městys Chudenice společně s knihovnou a Starým czerninským zámkem tam totiž uspořádají tradiční Vánoční koncert.

Původně Rostislav Chroust zpíval dětem a včelám, nyní vydal své CD a koncertuje

9.December » Novinky.cz
Na předvánoční trh se v těchto dnech dostal jeden nenápadný CD nosič s lidovými písněmi našich babiček pod názvem Zpívejte lidičky, ty naše písničky. Jeho interpretem je Rostislav Chroust za klavírního doprovodu Lídy Nopové.

Koncert dvou tenorů pomáhal zámku Chudenice na Klatovsku

10.September » Novinky.cz
Starý czerninský zámek v Chudenicích zažil v sobotu 7. září spolu s naplněným sálem diváků koncert dvou českých tenorů Rostislava Chrousta a Milana Suleje.

Dva čeští tenoři zazpívají pro zámek Chudenice

4.September » Novinky.cz
Starý czerninský zámek v Chudenicích rozezní v sobotu 7. září operní, operetní a lidové melodie v podání dvou českých tenorů Rostislava Chrousta a Milana Suleje. Ti svým koncertem, na kterém vystoupí bez nároku na honorář, podpoří zámek v Chudenic...

Zpěvák Sulej je jako Žižka!

26.July » Aha!
Jediná vosa široko daleko a vybrala si zrovna jeho víčko! Milan Sulej (44, na snímku) musí nějaký čas koukat jen jedním okem jako slavný vojevůdce Žižka.

Tato informační stránka o Milan Sulej zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Sulej" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes