Eva Burešová

Related to

Hvězda Slunečné Burešová se po roce rozešla s mladším tanečníkem

3.July » Revue iDNES.cz
Herečka Eva Burešová (26) a tanečník Matyáš Adamec (20) už nejsou pár. Přestože plánovali společné bydlení, po roční známosti se rozešli. Podle hvězdy seriálu Slunečná zůstali kamarádi.

Eva Burešová ze seriálu Slunečná šokovala fanoušky. Proč se herečka rozešla se svým o šest let mladším partnerem?

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26), která v současnosti hraje v primáckém seriálu Slunečná zamilovanou Týnu, je opět sama. S tanečníkem Matyášem Adamcem (20) se totiž rozešli.

Eva Burešová je zase sama: Prozradila důvod rozchodu!

3.July » Aha!
Hvězda primáckého seriálu Slunečná Eva Burešová (26) je opět sama. Za rozchodem s tanečníkem Matyášem Adamcem (20) stojí velké pracovní vytížení.

Svatební šaty zničila Týna troje, v hospodě se vypilo 1250 půllitrů... Co ještě nevíte o Slunečné. TV glosář Ely Novákové

3.July » KrajskeListy.cz
Romantika na televizní obrazovce je v dnešní chaotické zavirované době potřebný oddych. Seriál Slunečná se trefil divákům do noty a celého půl roku lámal na Primě divácké rekordy. Teď si až do září dává pauzu, a tak zbyl čas na trochu bilancování....

Herečka ze seriálu Slunečná a hvězda Česko Slovensko má talent Eva Burešová exkluzivně odhalila tanec pro Zimní pohádku

Známá česká herečka a zpěvačka Eva Burešová svým fanouškům na Instagramu předvedla tanec, který připravuje pro hru Zimní pohádka. I když divadelní představení proběhne až za několik měsíců, celebrita spolu se svým partnerem v podobě klasické víly ...

Týnuš ze Slunečné už je zase single! Eva Burešová tajila rozchod delší dobu

2.July » eXtra.cz
Představitelka Týny Popelkové, kterou ztvárňuje oblíbená česká herečka Eva Burešová (26) je opět sama! S Matyášem Adamcem (20), jenž je o 6 let mladší se herečka před nějakou dobou rozešla. Co způsobilo rozchod?

Se zajíčkem to nevyšlo! Kráska ze Slunečné Burešová přiznala rozchod

2.July » Blesk.cz
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26), která v současnosti hraje v seriálu Slunečná zamilovanou Týnu, zůstala ve skutečnosti zase na ocet. S tanečníkem Matyášem Adamcem (20) se totiž rozešli!

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová je zase sama. Rozchod s mladším tanečníkem!

2.July » Super.cz
Hvězda seriálu Slunečná, herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) , je zase sama. Po roční známosti se rozešla s tanečníkem Matyášem Adamcem. Plánovali koupi bytu a společné stěhování, ale k tomu už nedošlo. Informaci přinesl web Expres.cz

A je to venku! Burešová utajila rozchod s tanečníkem

2.July » Aha!
Hvězda Slunečné se rozešla s Matyášem Adamcem. Eva Burešová (26) je prý single dokonce už delší dobu, krach vztahu totiž utajila!

Vyměnila partnera za vlivného milence?

2.July » NašeHvězdy.cz
Lidé ji mají za pořádnou potvoru. Lže, kudy chodí, pro peníze zapře i vlastní rodinu a nejraději by chodila jen se samými boháči? Taková je totiž hlavní hrdinka v seriálu Slunečná, kterou Barbora Jánová (30) ztvárňuje. Nyní se začíná ukazovat, že ...

Exkluzivně: Eva Burešová se rozešla se svým o šest let mladším přítelem

2.July » Expres.cz
Je krásná, talentovaná a úspěšná, přesto má smůlu. A to hlavně na muže. Hvězda primáckého seriálu Slunečná Eva Burešová je zase sama. Rozchod s Matyášem Adamcem Expresu exkluzivně přiznala!

Mia: S partnerem se všechny ex rozešly ze stejného důvodu, teď s tím bojuji i já

1.July » Kafe.cz
Mám pocit, že se o dceru starám jenom já. Přítel je přišpendlený k počítači a nezajímá ho, co my dvě podnikáme. Maří všechny moje snahy o výchovu.

Tato informační stránka o Eva Burešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Burešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes