Marek Lambora

Related to

Akční natáčení seriálu Slunečná: AUTO SHOŘELO DVAKRÁT!

5:11 » Aha!
Scéna připomíná akční film. V romantickém seriálu Slunečná hoří auto hlavního hrdiny Janka alias Marka Lambory (24). Jeho televizní bratranec Roman v podání Filipa Tomsy (36) nasadil mafiánské praktiky. Je z toho pěkně horká noc.

BIO MOSQUITNO PROTI HMYZU RYCHLE A ÚČINNĚ

16:49 » Kafe.cz
Široký sortiment, praktické využití, moderní vzhled, a především přírodní BIO řešení. To vše, a ještě mnohem více nabízí značka MosquitNo!

Karla:Táta udělal hroznou věc a máma se zabila. Mám strach, že se to stane i mně

13:33 » Kafe.cz
Bylo mi patnáct, když moje maminka spáchala sebevraždu. Kvůli tátově nevěře. V té době už s tou jinou ženou čekal dítě.

Kočička ze Slunečné už dohrála!

Hvězda primáckého seriálu Slunečná Veronika Arichteva (33) se rozloučila s postavou „škodící“ Denisy, původní přítelkyně hlavního hrdiny Janka Linharta alias Marka Lambory (24). Důvodem je první potomek, kterého čeká se svým manželem, režisérem Bi...

Audrey Munson: První americká modelka, pro kterou se její krása stala prokletím

12:19 » Kafe.cz
Audrey Munson je zcela jistě právem považována za první americkou modelku přelomu století. Její tvář – symbol amerického neoklasicismu, je chronicky známá z řady uměleckých děl. Její poněkud divočejší život a tragický konec upadl téměř v zapomnění...

Minimalismus je na ústupu: Podlehněte trendům a pořiďte si postel jako z pohádky

12:19 » Kafe.cz
V posteli strávíme bezmála třetinu života. Proto by ložnice měla mít příjemnou a uvolňující atmosféru bez rušivých elementů. Postel s nebesy už dávno není bytovým přežitkem, ale znovu se dostává do popředí.

Velmi křehké vztahy: Někteří soutěžící jsou v MasterChefovi na ostří nože

12:19 » Kafe.cz
Zdají se jako parta nerozlučných kamarádů, ale skutečnost je jiná. Jen málo lidí si většinou ve velkém počtu opravdu rozumí. Pozornému divákovi neuniklo, že s blížícím se finále se soutěžící MasterChefa čím dál více skupinkují.

Ingrid: Přítel udělal chybu a pyká za ni. Já teď skrývám jeho tajemství

9:57 » Kafe.cz
Přítel je ve vězení a já nevím, jak se s tím poprat. Přede všemi to úzkostlivě tajím a zalhala jsem i synovi, aby se mu děti nesmály. Všechno je na mně a psychicky to nezvládám.

Příbuzným Josefa Laufera svitla naděje: Už jsou známé výsledky testů

9:57 » Kafe.cz
Josef Laufer leží už přes dva měsíce v umělém spánku. Rodina ani samotní lékaři zatím netuší, kdy ho probudí. Nic se nesmí uspěchat, aby se jeho stav nezhoršil. Podle dcery Ester je zatím vše na dobré cestě.

Týna a Janek ze Slunečné řešili kvůli koronaviru velký problém. Společného mají ale mnohem víc

1.June » KrajskeListy.cz
Divadla pomalu otvírají a rozjela se konečně i Show Jana Krause. V prvním dílu po karanténě přivítal herce Evu Burešovou a Marka Lamboru, kteří tvoří ústřední dvojici mimořádně populárního seriálu Slunečná.

Mladé zamilované fanynky udělala gesto, které Marka Lamboru velmi dojalo

31.May » Kafe.cz
Marek Lambora hraje ve Slunečné bohatého syna Janka. Je jasné, že většina dívek se na seriál kouká právě kvůli němu. Je totiž fešák. Lambora ale nemá jenom hezkou tvářičku, ale i dobrou duši. Nejednou totiž splnil přání svým šíleným fanynkám.

Nesmyslné rozhodnutí Lambory? Nadávky od Arichtevy!

30.May » Aha!
Během karantény se z Lambory stal chlap! Narostly mu totiž pořádné vousy a z kuřátka se stal muž. Nyní se ale rozhodl vzhled zase pozměnit a opět vypadá jako klučík!

Tato informační stránka o Marek Lambora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Lambora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes