15
new stories - click to show

Johana Švarcová

Related to

René Levínský: Rekvalifikační kurz

26.May » ČRo
Úvod do práce s počítačem pod vedením školitele ing. Jaromíra Stromšíka. Rozhlasový portrét duše, která už dávno zbloudila v podivných zákoutích virtuálního světa.

Komiksovou cenu získala kniha o málo známém hrdinovi heydrichiády

7.February » Aktuálně.cz
Hlavní cenu České akademie komiksu ve čtvrtek dostala kniha, která vypráví o atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha a represích.

Nejvíce nominací na komiksovou cenu Muriel získal příběh o atentátu na Heydricha a následných represích

23.January » Literární noviny
Nejvíce nominací (tři) v třináctém ročníku komiksových cen Muriel posbíral komiks spisovatele Jiřího Šimáčka a kreslíře Jána Lastomírského Článek II , který vypráví o atentátu na Heydricha a následných represích. Zaměřuje se přitom na trochu opomí...

Radio Ivo: Cikorka po mámě

29.January » RadioWave
Radio Ivo bylo opět na zájezdu. A vy jste u toho! Stejně jako jste si mohli poslechnout „Mladé povlaky II“ z brněnské Kavárny Praha, tak nyní vám přinášíme hru natočenou v říjnu v pardubickém Divadle 29.

Komiksové ceny Muriel znají své nominace

14.January » Vaše Literatura
Dvanáctý ročník komiksových cen Muriel zná nominace v devíti soutěžních kategoriích, 24. ledna v pražském kině Oko moderátorky Ester Geislerová a Johana Švarcová oznámí jejich vítěze. Nejvíce nominaci posbíral scenárista Vojtěch Mašek: trojice kom...

Tato informační stránka o Johana Švarcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johana Švarcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes