Václav Švenda

Vztahuje se k

Město chce investovat do zimního stadionu

5.prosince » Příbramský deník
Příbram /FOTOGALERIE/ - Do oprav zimního stadionu se chce pustit Příbram co nejdříve. Asi nejpalčivějším problémem je stav střechy, která prakticky dosloužila. Její oprava by měla vyjít na 7 milionů korun. Radnice ale počítá, že se nakonec může je...

Pozici příbramského starosty obhájil Jindřich Vařeka

V pondělí 5.listopadu 2018 se konalo ustavující zasedání zastupitelstva města Příbrami, při němž složili slib zastupitelé, kteří při říjnových volbách získali důvěru voličů.

Příbramským starostou se opět stal lídr ANO Jindřich Vařeka

6.listopadu » Náš REGION
Starostou Příbrami se opět stal lídr vítězného hnutí ANO Jindřich Vařeka. Rozhodli o tom zastupitelé na dnešním ustavujícím zasedání. Radnici v příštích čtyřech letech povede ANO s ODS a Příbramáky…

V Příbrami koalice pokračovat nebude, Dobříš a Sedlčany stále jednají

22.října » Příbramský deník
Příbramsko - Od komunálních voleb uplynulo čtrnáct dní, přesto povolební jednání ještě nejsou v některých městech u konce. O podobě koalice se stále jedná v Dobříši i v Sedlčanech, přestože právě tam už mají i termín ustavujícího zastupitelstva.

TOP 09 v Příbrami odmítla nabízené křeslo v radě a jde do opozice

22.října » Náš REGION
TOP 09 v Příbrami odmítla nabízené křeslo v městské radě a jde do opozice. Vítězné hnutí ANO by mělo vládnout s ODS a Příbramáky pro Příbram, dohromady mají v zastupitelstvu většinu.

Zažijte znovu, jaké to bylo před sto lety

21.října » Turistické listy
Představte si, že se na chvíli zastavíte a užíváte si kouzlo okamžiku. Stojíte na příbramském náměstí T. G. Masaryka v roce 1918, lidé jsou oděni do šatů dle tehdejší módy, děti usedají do lavic místní obecné školy a připravují se na výuku. Vy míř...

TOP 09 v Příbrami odmítla nabízené křeslo v radě a jde do opozice

20.října » Náš REGION
TOP 09 v Příbrami odmítla nabízené křeslo v městské radě a jde do opozice. Vítězné hnutí ANO by mělo vládnout s ODS a Příbramáky pro Příbram, dohromady mají v zastupitelstvu většinu. Podle lídra TOP 09 a dosavadního místostarosty Václava Švendy na...

Zažijte znovu, jaké to bylo před sto lety v Příbrami

Představte si, že se na chvíli zastavíte a užíváte si kouzlo okamžiku. Stojíte na příbramském náměstí T. G. Masaryka v roce 1918, lidé jsou oděni do šatů dle tehdejší módy, děti usedají do lavic místní obecné školy a připravují se na výuku.

Voliči rozdali hlasy, politiky pohltily koaliční námluvy

17.října » Náš REGION
Povolební vyjednání o budoucích koalicích ještě nejsou v řadě měst u konce. Rozdělení postů radních, natož starostů komplikují volební výsledky. Ty neurčily jednoznačného vítěze.

Tato informační stránka o Václav Švenda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Švenda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes