15
new stories - click to show

Jan Svoboda

Related to

Navýšit školní kapacity pomůže spolupráce Prahy a Středočeského kraje

27.May » PrahaIN.cz
Nedostatek volných míst nejen na středních školách by měla do budoucna pomoci vyřešit ještě užší spolupráce Prahy a Středočeského kraje. Společně chtějí navrhovat kapacity školských zařízení, sdílet data a společně budou postupovat i v otázkách nast…

Na Sedmičce se do škol a školek podařilo umístit všechny děti

24.May » PrahaIN.cz
I díky každoročnímu navyšování kapacit školských zařízení se Praze 7 opět podařilo umístit všechny spádové děti starší tří let. V září by se navíc měly otevřít ještě další tři dětské skupiny pro mladší děti, aby se jejich rodiče mohli vrátit do zamě…

Domácí bazén napouštějte v noci a pomalu

23.May » PrahaIN.cz
Pražské vodovody a kanalizace (PVK) navádějí občany k opatrnosti při napouštění zahradních bazénů. Nejlepší je napouštět přes noc a pomalu. Ideálním řešením je pak cisterna, která přijede přímo na pozemek.

Jan Svoboda. Nutné a dostačující

21.May » iumeni.cz
Souborem dvaadvaceti obrazů pod názvem Nutné a dostačující představuje chrudimská galerie ART průřez tvorbou malíře Jana Svobody za posledních pět let. Jan Svoboda. Nutné a dostačující - Výstavy, vern...

Dráhy posílí dopravu pro účastníky pochodu Praha - Prčice

19.May » PrahaIN.cz
V sobotu 20. května se koná již 56. ročník tradičního pochodu Praha – Prčice. České dráhy (ČD) v té souvislosti výrazně posílí spoje do míst startů na trati z Prahy přes Benešov u Prahy a Olbramovice do Tábora a Sedlčan.

O druhý ročník festivalu Slavnosti Olomouc je obrovský zájem

Na Korunní pevnůstce se 2. a 3. června uskuteční druhý ročník multižánrového hudebního festivalu Slavností Olomouc. Na Hanou přijedou Rybičky 48, Mirai nebo Tři sestry. A o vstupenky je mimořádný zájem. Sobota je kompletně vyprodaná, v prodeji zůstá…

Setkání starostů a radních odhalilo novinky ve školství

18.May » PrahaIN.cz
Magistrát hlavního města hostil Setkání starostů, radních pro školství a radních pro sport. Asi stovka účastníků se v rámci společné konference zaobírala tématy jako je umělá inteligence či počítačové hry ve výuce.

Pražské organizace mají do konce roku zajištěné dodávky energií

17.May » PrahaIN.cz
Dodávky elektrické energie a plynu zajistila městská společnost Technologie hlavního města Prahy (THMP) nejdůležitějším pražským organizacím, ale také například pro veřejné osvětlení. Dodávky jsou zajištěny pro celé druhé pololetí letošního roku.

Hodně nebezpečná zábava. V Táborské ulici stříleli plynovkou vedle lidí na zastávce

16.May » PrahaIN.cz
Plynová pistole je z několika metrů k nerozeznání od regulérní zbraně. Pražští strážníci zadrželi tři mladíky, kteří si údajně chtěli vyzkoušet novou plynovou zbraň a nenapadlo je nic lepšího, než z jedoucího auta střílet u zastávky MHD.

Celníci našli v kamenné prodejně tisíc padělků příslušenství k iPhonům

16.May » PrahaIN.cz
Tisíc padělků příslušenství k mobilním telefonům iPhone našli celníci v pražské kamenné prodejně, která mimo jiné provádí servis těchto telefonů.

Jednička bojuje s dopravními přestupky

14.May » PrahaIN.cz
Na dodržování dopravních předpisů se na Praze 1 zaměřuje dopravně bezpečnostní akce s neoficiálním názvem Radní v ulicích. A jak tento název napovídá, radní se při ní společně s městskými strážníky vydávají do ulic, aby si posvítili na nejčastější d…

Poslechněte si: Pochoutkový rok 14. 5. 2023

14.May » ČRo Region
Soutěžní recept: Restovaná játra s cibulovým čatní od Jana Svobody. O sojové omáčce. Jak jíst pizzu, poradí Ladislav Špaček.

Tato informační stránka o Jan Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes