Jan Svoboda

Related to

Česká volejbalová jednadvacítka na MS o medaile hrát nebude

16:15 » Sport.cz
Čeští volejbalisté v závěrečném utkání v základní skupině mistrovství světa hráčů do 21 let v Bahrajnu prohráli s Íránem 0:3 a o medaile hrát nebudou.

Volejbalová jednadvacítka podlehla Íránu, na MS o medaile hrát nebude

16:15 » iDNES.cz
Čeští volejbalisté v závěrečném utkání v základní skupině mistrovství světa hráčů do 21 let v Bahrajnu prohráli s Íránem 0:3 a o medaile hrát nebudou. Výběr trenéra Jana Svobody bude v dalších bojích usilovat o nejlépe devátou příčku. Další články...

Čeští volejbalisté do 21 let si o medaile nezahrají. Na mistrovství světa podlehli Íránu 0:3

15:08 » iROZHLAS
Svěřenci trenéra Jana Svobody prohráli v závěrečném utkání skupiny s Íránem 0:3 na sety. Na mistrovství světa do 21 let si tak zahrají o 9.-16. místo.

K postupu na mistrovství světa musí čeští volejbalisté do 21 let vyhrát. V cestě stojí silný Írán

7:18 » iROZHLAS
Pokud chtějí čeští volejbalisté hrát na mistrovství světa hráčů do 21 let o medaile, musí porazit v závěrečném utkání skupiny Írán. Tedy tým, který před dvěma lety vyhrál šampionát kadetů, a mezi favority patří i mezi juniory.

Naděje na postup žije. Čeští volejbalisté porazili na mistrovství světa do 21 let Tunisko 3:0

19.July » iROZHLAS
Čeští volejbalisté ve druhém vystoupení na mistrovství světa hráčů do 21 let v Bahrajnu vyhráli. S Tuniskem si v pátek výběr trenéra Jana Svobody poradil 3:0 na sety a stále může pomýšlet na postup do další části turnaje.

Volejbalová jednadvacítka porazila na mistrovství světa Tunisko

19.July » iDNES.cz
Čeští volejbalisté ve svém druhém duelu na mistrovství světa hráčů do 21 let v Bahrajnu uspěli. S Tuniskem si výběr trenéra Jana Svobody poradil hladce 3:0 a stále může pomýšlet na postup do další části turnaje. Další články k tématu: Čeští volejb...

Volejbalová jednadvacítka na MS porazila Tunisko a drží naději na postup

19.July » Sport.cz
Čeští volejbalisté ve druhém vystoupení na mistrovství světa hráčů do 21 let v Bahrajnu vyhráli. S Tuniskem si dnes výběr trenéra Jana Svobody...

Čeští volejbalisté do 21 nastoupí proti Tunisku. Pro zachování šancí na postup musí vyhrát

19.July » iROZHLAS
Čeští volejbalisté nastoupí na mistrovství světa hráčů do 21 let proti Tunisku. Pokud chtějí pomýšlet na postup do bojů o medaile, musí svého soupeře porazit. Nejdřív ale musí zapomenout na smolnou porážku s Ruskem.

Volejbalisté do 21 let porážkou 1:3 s Ruskem

18.July » Týden.cz
První zápas na mistrovství světa do 21 let v Bahrajnu českým volejbalistům nevyšel. Svěřenci trenéra Jana Svobody prohráli s Ruskem 1:3, v dalších duelech ve skupině narazí na Tunisko a Írán. Do další části turnaje postoupí dva týmy, zbylé pokraču...

Čeští volejbalisté do 21 let vstoupili do MS porážkou s Ruskem

18.July » iDNES.cz
První zápas na mistrovství světa do 21 let v Bahrajnu českým volejbalistům nevyšel. Svěřenci trenéra Jana Svobody prohráli s Ruskem 1:3, v dalších duelech ve skupině narazí na Tunisko a Írán.

Českým volejbalistům do 21 let vstup na světový šampionát nevyšel. S Ruskem prohráli 1:3

18.July » iROZHLAS
Česká volejbalová reprezentace prohrála na úvod mistrovství světa do 21 Rusku 1:3 na sety. Ve druhém zápase skupiny přehrál favorizovaný Írán výběr Tuniska 3:0 na sety.

Volejbalisté do 21 let vstoupili do MS porážkou

18.July » Sport.cz
První zápas na mistrovství světa do 21 let v Bahrajnu českým volejbalistům nevyšel. Svěřenci trenéra Jana Svobody prohráli s Ruskem 1:3, v dalších...

Tato informační stránka o Jan Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes