Štěpán Telecký

Vztahuje se k

Výjimečná sezóna mládeže Favoritu Brno

24.října » RoadCycling.cz
Favorit Brno sbíral v uplynulé sezóně úspěchy nejen mezi muži, ale ve skvělém světle se představili závodníci ve všech mládežnických kategoriích. Od žáků až po juniory. Výsledkem byla řada medailí, titulů i výborná reprezentace na vrcholných světo...

Favorit Brno - úspěšné vystoupení na MR mládeže: dva tituly a pět medailí

10.července » RoadCycling.cz
Favorit Brno má za sebou velmi úspěšné vystoupení na mistrovství republiky mládeže, které hostily Račice a Benešov nad Ploučnicí. Získali jsme celkem pět medailí a z toho hned dva tituly!

Vynikající výsledky závodníků SCM2020 - Favorit Brno na dráze i silnici

29.května » RoadCycling.cz
Závodníci jihomoravského sportovního centra SCM2020 dosáhli vynikajících výsledků napříč kategoriemi i disciplínami. Konkrétně, junior Jan Voneš (Favorit BRNO) vyhrál 300 + 1 kolo, Anna Jaborníková 100 + 1 kolo (Sportcomplex) na velodromu v Brně a...

V Jihomoravském SCM2020 vrcholí příprava na Olympiádu Dětí a Mládeže 2017

22.června » RoadCycling.cz
Cyklistické Sportovní Centrum Mládeže na Jižní Moravě zřízené při Favoritu Brno, SCM2020, posílá pět svých členů do bojů o medaile na Letní Olympiádě Dětí a Mládeže, která se uskuteční v posledním červnovém týdnu tohoto roku v Brně.

Jihomoravské krajské cyklistické sportovní centrum SCM2020 rozšířilo svoji členskou základnu

14.června » RoadCycling.cz
Sportovní Centrum Mládeže Jihomoravského Kraje zřízené u Favoritu Brno, SCM2020, rozšířilo počet svých členů o další úspěšné závodníky z dalších cyklistických oddílů.

Dva z pěti trikotů na Závodě Míru v Lanškrouně pro závodníky SCM2020 Favoritu Brno

30.května » RoadCycling.cz
Růžový i bílý dres si odváží zásluhou Veroniky Jandové a Štěpána Teleckého závodníci Sportovního Centra Mládeže Jihomoravského Kraje zřízeného u Favoritu Brno(SCM2020).

Tato informační stránka o Štěpán Telecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Telecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes