15
new stories - click to show

Dominik Tesař

Related to

‚Pacifikace diktátorů a tyranů nikdy nefunguje.‘ Daria Navalná převzala za svého otce Sacharovovu cenu

15.December » iROZHLAS
Dcera ruského opozičního politika Alexeje Navalného za něj v Evropském parlamentu převzala Sacharovovu cenu za svobodu myšlení. Slavnostní ceremoniál s Dariou Navalnou vedl předseda parlamentu David Sassoli.

Nové Město na Moravě: Tradiční Kostelickej pouť už tuto neděli

Každé město či vesnice má alespoň jednu tradiční pouť. Vztahuje se ke kostelu nebo kapličce a koná se ve svátek světce, kterému jsou kostel či kaplička zasvěceny. I Nové Město má slavnou a proslulou pouť.

Barbie jako vakcinoložka. Firma Mattel vyrobila panenku podle vědkyně, která stojí za AstraZenecou

5.August » iROZHLAS
Snad každé dítě, alespoň v západním světě, se někdy setkalo s panenkou Barbie, případně její mužskou verzí Kenem. Je dost možné, že si s bárbínou jako děti hrály i významné osobnosti, které se dnes pro panenky stávají vzory. Řadu osobností, podle ...

Rusko chce po obraně odstraněnou sochu maršála Koněva. ‚Není naše,‘ brání se ministerstvo

10.April » iROZHLAS
Rusko požádalo o sochu maršála Koněva, kterou z náměstí Interbrigády nechala minulý týden odstranit radnice Prahy 6. O její předání žádá ministra obrany Lubomíra Metnara (za ANO) v dopise jeho ruský protějšek Sergej Šojgu, píše agentura RIA Novost...

Báječné léto s loutkami v Ostravě dopsalo svou závěrečnou kapitolu

12.August » Novinky.cz
V neděli 11. srpna dvěma koncerty, proloženými divadelními příběhy pro děti, skončilo v Ostravě velmi úspěšné Báječné léto s loutkami Pimprléto.

Tato informační stránka o Dominik Tesař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Tesař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes