Luděk Tesař

Vztahuje se k

Zastupitelé schválili aktualizaci střednědobého výhledu rozpočtu města

Zastupitelé Valašského Meziříčí ve čtvrtek 20. září schválili aktualizaci Střednědobého výhledu rozpočtu města na roky 2020 až 2023. Důvodem je změna ve výši úvěrového rámce.

Terezínští si budou muset na čas utáhnout opasky

27.května » Litoměřický deník
Terezín – Celková zadluženost města ke konci loňského roku činila 36,3 milionu korun, ale co je vážnější, jeho finanční kondice je v hodnocení pětibodové stupnice druhá nejhorší. Situace je vážná, ale dá se řešit. Tolik tři údaje z podrobné analýz...

Kutná Hora si chce vzít další úvěr, prý si to může dovolit

17.března » Kutnohorský deník
Město Kutná Hora si chce vzít další úvěr. Jeho výše by měla dosáhnout 150 milionů korun. Jednomyslně se na tom shodl Finanční výbor města, který návrh předloží městským zastupitelům na březnovém jednání.

Jablonec nad Nisou: Rozpočtový výhled na roky 2018 – 2020

Zastupitelé se na svém zasedání zabývali i rozpočtovým výhledem na roky 2018 až 2020. Zpracovatel rozpočtového výhledu a analýzy financí města Ing. Luděk Tesař hodnotí finanční zdraví Jablonce n. N. velmi kladně.

Rozpočtový výhled na roky 2018 – 2020

18.února » Jablonec nad Nisou
17.02.2017 - Zastupitelé se na svém zasedání zabývali i rozpočtovým výhledem na roky 2018 až 2020. Zpracovatel rozpočtového výhledu a analýzy financí města Ing. Luděk Tesař hodnotí finanční zdraví Jablonce n. N. velmi kladně.

17 let života s rozpočtovým určením daní

Psal se rok 1998 a na Ministerstvu financí ČR pracovala skvělá a nezapomenutelná Dana Uharčeková pod ředitelem Prokopem na tzv. odboru 12 (financování územních rozpočtů), přičemž nejdůležitější byl a je odbor 11 (státní rozpočet), který řídil Edua...

Auditor: Dopravní podnik nehospodaří špatně

27.dubna » Děčín
Dopravní podnik města je podle auditora v dobré kondici. Ve své zprávě to sdělil nezávislý auditor, který posudek zpracovával. „Auditor vypracoval posudek hospodaření Dopravního podniku města Děčína a. s. a v něm podrobně popsal hospodaření podnik...

Tato informační stránka o Luděk Tesař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luděk Tesař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes