15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Nikola Thýnová

West cup 2023

3-denní závody West cup uspořádal Nejdek Orienteering v náročných a hezkých krušnohorských terénech.

V Nejdku nejlepší Thýnová a Škoda

3-denní závody West cup v Nejdku vyhrála v ženách Nikola Thýnová, v mužích byl nejlepší Jakub Škoda.

M ČR štafet: obhajoba titulů žen OK 99 a mužů SK Žabovřesky

Mistrovství ČR štafet uspořádal v Jakubčovicích (louka u Honova mlýna) Orientační běh Opava. Tituly z loňského roku obhájily ženy OK 99 Hradec Králové a muži SK Žabovřesky Brno.

Tereza Janošíková ma bronz z krátké trati na MSJ

Tereza Janošíková vybojovala na MS juniorů v Dánsku bronzovou medaili v závodě na krátké trati. Tituly získali Nor Kasper Fosser a Švédka Isa Envall.

Sprint na MSJ v Dánsku - Janošíková šestá, Křivda devátý

Sprintem začal světový juniorský šampionát v Dánsku. Tituly získali Aston Key (AUS) a Eline Gemperle (SUI), dva naši závodníci Tereza Janošíková (6.) a Tomáš Křivda (9.) doběhli v první desítce.

Nominačky juniorů na MSJ

V Dánsku proběhla druhá část nominačních závodů na juniorský světový o-šampionát 2019, na pořadu byly lesní disciplíny - klasika a krátká trať.

Mistrovství oblasti v Hořicích sneslo přísné měřítko. „Všichni si akci pochvalovali,“ říká Rücker

9.dubna » Hořice
Když jsem se v sobotu chystal na Gothard, čekal jsem hodně. Ale realita nakonec předčila moje očekávání. Nebojím se říct, že se v areálu fotbalového stadionu sešlo na tisíc lidí. Hořický oddíl totiž o víkendu pořádal Mistrovství oblasti v orientační…