15
new stories - click to show

Zuzana Truplová

Related to

Komorní scéna Aréna uvede on-line hru Karpatský thriller o korupci a vydírání

23.April » Literární noviny
Přestože se Komorní scéna Aréna v době uzavření divadel vyhýbala on-line uvádění regulérních inscenací ze svého repertoáru, a místo toho se raději věnovala streamování pravidelně připravovaných inscenovaných čtení, rozhodla se učinit výjimku. V pá...

Hodnocení uživatelů: Chacharije (Komorní scéna Aréna) - 70 % [Studený Čumáček]

17.December » i-divadlo.cz
záznam Brenpartija vařila řídkou polívčičku, ale Chacharije, ta už s tím pohnula výrazněji a zvládla tragédii prostitutky i guláš ze psa bez dlouhých řečí. A pak, že dvojky bývají slabší... Suverénně kraluje Tereza Cisovská, neméně roztomilé je ci...

PŘEHLED: Podívejte se, co důležitého se stalo na Ústecku v roce 2019

31.December » Ústecký deník
Vážení čtenáři, připravili jsme pro vás stručný přehled nejdůležitějších událostí, které se v uplynulém roce 2019 týkaly Ústecka.

Ostravský nájezd na Prahu (No. 5)

6.November » Divadelní noviny
Dnes už klasickou coolness černou komedii Tracyho Lettse Zabiják Joe přivezla do Prahy Aréna Ostrava.

Jiří Trnka řídí dvě divadla, v Děčíně a Ústí. Režírovat stihne jednou do roka

19.October » Děčínský deník
Prý se oženil s divadlem. Hrál, režíroval, psal i řediteloval. To říká šéf Činoherního studia Jiří Trnka. Věnuje se totiž mnoha věcem a na rodinu mu nezbyl čas. O svém životě mluvil v týdeníku Děčínsko, který vyšel ve středu 16. října.

Jiří Trnka: Ústí si v sobě uchovalo ducha starého undergroundu

12.October » Ústecký deník
Prý se oženil s divadlem. Hrál, režíroval, psal i řediteloval. To říká šéf Činoherního studia Jiří Trnka. Věnuje se totiž mnoha věcem a na rodinu mu nezbyl čas. O svém životě mluvil v týdeníku Ústecko, který vyšel v úterý 8. října.

Herci Zuzana Truplová a Jan Burda v nominacích na divadelní Thálii

25.September » Jihlavské listy
Jména mladé herečky spojené s jihlavským gymnáziem a populárního herce souboru současného Horáckého divadla zaznívají mezi divadelníky, kteří letos dosáhli prestižních ocenění ve svém oboru. Jediným jménem v nominaci na Cenu Thálie pro činoherce d...

Centrum Ústí nad Labem má nové koše, vandalové jich ničí až 100 ročně

12.September » Ústecký deník
Nové koše na odpad má centrum Ústí nad Labem, a to nový odolnější typ. Dva byly umístěny u Zanádraží, po jednom V Jirchářích, průchodu u Barborky, u pasáže na Mírovém náměstí i v Revoluční ulici.

Nominace na Ceny Thálie za sezónu 2018/2019

12.September » Divadlo.cz
Tři desítky jevištních umělců z divadla, opery, muzikálu a tance mají nominace na Ceny Thálie za uplynulou sezonu. Pořadatelé je dnes vyhlásili na tiskové

Ústecká nemocnice získala tři bioptické přístroje na karcinom prostaty

11.September » Ústecký deník
Tři nejmodernější bioptické přístroje BIP EvoCore sloužící k vyšetření karcinomu prostaty získala Klinika urologie a robotické chirurgie ústecké Masarykovy nemocnice.

Po prázdninách je úplně blond: Bára Munzarová předávala cenu za svého zesnulého tátu

11.September » Super.cz
Nadaci Munzarových, která podporuje mladé umělce, založil před několika lety herec Luděk Munzar (✝85) . I po jeho smrti dcera Bára Munzarová (47) pokračuje v rodinné tradici. Proto se také po delší době ukázala ve společnosti.

Tato informační stránka o Zuzana Truplová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Truplová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes