Jan Tylče

Related to

Ptejte se Jana Tylčeho

30.April » Atletika.cz
Pozvánku do naší rubriky Rozhovor měsíce tentokrát přijal trenér Jan Tylče, který připravoval Tomáše Staňka a je současným koučem Barbory Špotákové.

Staňkova realita: Staronový trenér, výpověď a zrušení šampionátu v Číně

30.January » Deník.cz
Po zklamání z desátého místa na loňském mistrovství světa v Dauhá koulař Tomáš Staněk navrhoval, aby se zavedla soustředění za účasti většího počtu vrhačů. Pod vedením Jana Tylčeho se totiž připravoval sám. Chyběla mu síla a atmosféra tréninkové s...

Nečekaná změna! Špotáková mění trenéra, povede ji bývalý koulař. A není jediná

8.January » Sport.cz
Atletická škatulata se na prahu olympijské sezony rozjela naplno, trenéry mění takřka kompletní česká špička. Po oštěpařce Nikole Ogrodníkové a chodkyni Anežce Drahotové se k nečekané změně rozhodla i světová rekordmanka Barbora Špotáková. Jejím n...

Špotáková a Staněk mění kouče

8.January » Atletika.cz
Další dvě hvězdy české atletiky hlásí pro olympijskou sezónu změnu trenéra. Oštěpařka Barbora Špotáková zahájila spolupráci s Janem Tylčem, od kterého naopak odešel koulař Tomáš Staněk, který se vrací do skupiny Petra Stehlíka.
Jan Železný - Český atlet, oštěpař
Barbora Špotáková - Česká atletka, závodící v hodu oštěpem

Tato informační stránka o Jan Tylče zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Tylče" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes