Robert Tyleček

Vztahuje se k

Recenze Jaroslava Korečka: Ženitba z Příbrami

8.října » Chrudimské noviny
Den před státním svátkem zahájilo chrudimské Pippichovo divadlo podzimní divadelní sezonu. Hrála se Ženitba Nikolaje Vasiljeviče Gogola. Přeložil ji Leoš Suchařípa. Do Chrudimi ji přivezli herci Divadla A. Dvořáka z Příbrami, kteří zde již dlouho ...

Ženitba - recenze Jaroslava Korečka

7.října » Chrudimské noviny
Den před státním svátkem zahájilo chrudimské Pippichovo divadlo podzimní divadelní sezonu. Hrála se Ženitba Nikolaje Vasiljeviče Gogola. Přeložil ji Leoš Suchařípa. Do Chrudimi ji přivezli herci divadla A. Dvořáka z Příbrami, kteří zde již dlouho ...

Lesní divadlo v Podlesí v neděli ovládne Lakomec

27.července » Příbramský deník
Podlesí /FOTOGALERIE/ - Moliérovu nejznámější komedii uvede příbramský divadelní spolek Půlnoc tuto neděli v lesním divadle Skalka v Podlesí. Inscenaci nastudovali členové spolku pod režijní taktovkou herce příbramského divadla Roberta Tylečka.

Hodnocení uživatelů: Obsluhoval jsem anglického krále (Divadlo A.Dvořáka Příbram) - 70 % [Barka]

11.května » i-divadlo.cz
Je to hezké, krásná výprava, krásní a dobří herci, skvělá hudba... ale nějak mě to nebavilo. Možná mám ale jen problém s předlohou, která mě nebavila ani ve filmové podobě.

Tipy na víkend: na první jarní farmářský trh nebo na výstavu

18.března » Příbramský deník
Příbram - Opět jsme pro vás připravili několik zajímavých tipů na víkendové akce. Stačí si jen vybrat.

Tato informační stránka o Robert Tyleček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Tyleček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes