15
new stories - click to show

Roman Ulbrich

Related to

Vypsána odměna! Opava chce hlavy vandalů, ničili výzdobu na Ptačím vrchu

Nehoráznost, ubohost, neúcta. To jsou jen některé z těch slušnějších výrazů, kterými občané Opavy častují dosud neznámého vandala či vandaly, kteří v noci z neděle 4. na pondělí 5. dubna zničili velikonoční výzdobu na Ptačím vrchu. Šlo o hnízdo s ve…

Ministr se přijede podívat na Bredu. Podaří se záchrana historické budovy?

28.January » Deník.cz
V rámci návštěvy Opavy nevynechá ministr kultury Lubomír Zaorálek ani prohlídku staré Bredy. Uskutečnit by se měla v únoru, společnost mu bude dělat i primátor Tomáš Navrátil.

Ministr se přijede podívat na Bredu. Bude to mít smysl?

V rámci návštěvy Opavy nevynechá ministr kultury Lubomír Zaorálek ani prohlídku staré Bredy. Uskutečnit by se měla v únoru, společnost mu bude dělat i primátor Tomáš Navrátil.

V Opavě se demonstrovalo za záchranu obchodního domu Breda

21.May » Artalk.cz
Přibližně 500 lidí se dnes v Opavě sešlo na demonstraci za záchranu chátrající budovy bývalého obchodního domu Breda, který je památkově chráněný. Demonstraci svolal na sociálních sítích třiapadesátiletý Roman Ulbrich, který žije v Německu a v Opavě…

Opavané demonstrovali za záchranu obchodního domu

21.May » TV Polar
Lidé, kterým se nelíbí chátrající budova obchodního centra Breda v Opavě vyšli do ulic. Upozornit chtěli na tristní stav této národní kulturní památky postavené v r. 1928. Tento architektonický klenot je nyní na prodej.

Záchrana Bredy? V Opavě se bude demonstrovat

Horní náměstí v Opavě se stane v pondělí 20. května od 16 hodin dějištěm lidového shromáždění, které si klade jediný cíl: zachránit zbídačenou budovu Bredy nebo spíše začít podnikat kroky k její záchraně.
Lubomír Zaorálek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Roman Ulbrich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Ulbrich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes