15
new stories - click to show

Josef Cupka

Related to

Voda, plíseň, hniloba... Bredu město musí koupit, říká primátor Opavy

/TÉMA DENÍKU/ Podle čelního představitele Opavy je to jediná možnost, jak se v záchraně Bredy posunout dál. Objekt už se dva a půl roku snaží za 55 milionů prodat správce konkursní podstaty Josef Cupka.

Ministr se přijede podívat na Bredu. Podaří se záchrana historické budovy?

28.January » Deník.cz
V rámci návštěvy Opavy nevynechá ministr kultury Lubomír Zaorálek ani prohlídku staré Bredy. Uskutečnit by se měla v únoru, společnost mu bude dělat i primátor Tomáš Navrátil.

Ministr se přijede podívat na Bredu. Bude to mít smysl?

V rámci návštěvy Opavy nevynechá ministr kultury Lubomír Zaorálek ani prohlídku staré Bredy. Uskutečnit by se měla v únoru, společnost mu bude dělat i primátor Tomáš Navrátil.

Musíme chránit ostatní, vysvětluje soud zrušení neziskovky, která podpořila Babiše

19.January » Aktuálně.cz
Rozhodnutí soudu o zrušení Mezinárodního dětského kříže je pravomocné, deník Aktuálně.cz prostudoval odůvodnění verdiktu.

Plánujete stavbu svépomocí? Vsaďte na systémové řešení

Pokud plánujete stavbu rodinného domu svépomocí, rozhodněte se pro takové řešení, se kterým budete mít během realizace co nejméně starostí.…

Bredu chtějí Ukrajinci, Irové a Vietnamci! Stovky lidí manifestovaly na náměstí

29.May » Region Opavsko
OPAVA – Opavané poslední týdny dýchají pro bývalý obchodní dům Breda. Dokázala to i téměř tisícovka účastníků manifestace v centru Opavy. Konkurzní správce Josef Cupka naší redakci navíc prozradil exkluzivní informace, že aktuálně jedná se třemi n...

Planý poplach. Nový majitel staré Bredy se pořád hledá

Ani téměř po roce nenašla stará Breda v Opavě svého kupce. Vyklízecí práce, které v objektu začaly v minulých dnech, se ukázaly jen jako úklidové.
Aleš Hušák - Český právník a manažer

Tato informační stránka o Josef Cupka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Cupka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes