Ivan Úlehla

Vztahuje se k

17. listopad 2018 v Písku u divadla – videozáznam

19.listopadu » Písecký svět
"Braňme svobodu a demokracii, pokud v ní chceme žít. Nikdo jiný to za nás neudělá!" V sobotu v podvečer v Palackého sadech před městským divadlem zahráli a zazpívali Jiří Smrž a Jan Franců, vystoupili starostka Eva Vanžurová, katolický farář Jan D...

Kdo „sežral“ tu lásku?

12.září » Písecký svět
V Městské knihovně Písek můžete každé první úterý v měsíci zhlédnout jeden z dokumentárních snímků filmového festivalu Jeden svět.

Zlínští záchranáři budou testovat elektromobil, promění ho v malou pojízdnou JIP

8.listopadu » Zlin.cz
ZLÍN - Zlínští záchranáři budou zachraňovat životy v novém elektromobilu. Vozidlo mají dlouhodobě zapůjčené a promění ho v malou pojízdnou jednotku intenzivní péče, serveru Zlin.cz to řekl šéf záchranky Josef Valenta.

FOTO: Strážníci mají na půjčku bavoráka. Podívejte se

6.dubna » Zlínský deník
Průměrná spotřeba elektromobilu BMW i3 je 20 haléřů na kilometr. To znamená, že při 6000 najetých kilometrech je úspora asi 11 tisíc korun. Ocení to v nejbližší době zlínští strážníci, kteří dostali vůz od Synot Auto na půl roku do užívání.

Koučování zaměřené na řešení. Když něco funguje, dělejte toho víc.

…autory jsou totiž lidé, kteří nejenže tématu rozumí, ale přímo si ho vychutnávají. Přístup zaměřený na řešení nejenže teoreticky znají a prakticky používají, ale neustále o něm přemýšlí a tvořivě diskutují. Takto s ním vlastně roky žijí… Leoš Zat...

Tato informační stránka o Ivan Úlehla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Úlehla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes