Roman Ulich

Related to

Zkusme to bez klasického zámku

3.June » Panel Plus
Otočné dveřní křídlo bez zámku a bez kliky? V jednoduchosti se nachází nejen krása, ale také okonalost! Seznamte se… inovativní systém otevírání dveří – M&T magnetic.

Královnou českého designu se stala Lucie Koldová. Už podruhé

29.April » Bydlení iDNES.cz
I design doplatil na pandemii koronaviru. Místo březnového vyhlášení vítězů cen Czech Grand Design v Karlínském divadle se muselo najít jiné řešení. A pomyslný klobouk dolů před všemi tvůrci speciálního pořadu ohlašující vítěze už čtrnáctého roční...

Zkusme to bez klasického zámku

3.April » Panel Plus
Otočné dveřní křídlo bez zámku a bez kliky? V jednoduchosti se nachází nejen krása, ale také dokonalost! Seznamte se… inovativní systém otevírání dveří – M&T magnetic.

Zkuste to bez klasického zámku

21.October » Technický týdeník
Dokážete si představit, že otočným dveřím zmizí klika a z jejich zámku dokonce i střelka? A přitom se dveře krásně dovírají, otevírají a pevně drží v zárubni? Horká novinka M&T magnetic vám dokáže, že to jde! Tento inovativní systém otevírání a za...

Moderní dveře můžete hledat v místnosti déle, než byste čekali

17.October » Novinky.cz
Přehlédnout dveře v interiéru se nám jen tak nepodaří, ale všimli jste si, co vše na nich postupem času dokážou výrobci skrýt před našimi zraky? Je toho více než dost.

Klika, která zazáří!

12.February » Primažena.cz
Unikátní kolekce kování MINIMAL BLACK MATT 20 YEAR LIGHT posouvá designové možnosti dveřních klik zase o kousek dál! Součástí kliky je totiž mikrotrubička, která dovede kování doslova rozzářit!

Designéři kliky hledají inspiraci v minulosti i hledí do budoucnosti!

25.January » Stavebnictvi3000.cz
Futuristické svítící rukojeti jako vystřižené ze sci-fi filmů i netradiční inspirace industriální architekturou 19. století… ať už se designéři současného dveřního kování inspirují v minulosti, budoucnosti či na místech, kde byste to vůbec nečekal...

Novinky: Dejte rozetám magnetickou sílu!

9.December » TruhlarskyPortal.cz
Současné minimalistické trendy velí rozety klik skrýt. Pokud si ale kliky bez rozet nedovedete představit, tak rozhodně využijte inovativní řešení v podobě subtilních rozet, které drží díky magnetu!

Tato informační stránka o Roman Ulich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Ulich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes