Petr Blažek

Related to

Večer věnovaný Miladě Horákové

15:19 » Informuji.cz
Sejdeme se, abychom si společně připomněli osud Milady Horákové, která... | Praha 1 - (2020-08-18 18:30:00 - 2020-08-18 00:00:00)

Kniha mapující příběh Mariánského sloupu: Panna je bez viny od samotného počátku

12.August » Svobodné fórum
Na knižní trh přichází v těchto dnech historické dílo, které je pozoruhodné z mnoha hledisek. Je především věcné a informativní, podložené důkladnou prací. Přitom je velice čtivé. Mluvíme tu o knize historiků Petra Blažka a Vojtěcha Pokorného, kte...

Vandalové zničili na Kampě část výstavy o Miladě Horákové. Případem se zabývá policie

10.August » Rádio DAB Praha
Zničené jsou třeba panely o popravě Milady Horákové, nebo ty s informacemi o dalších procesech 50. let, řekl Radiožurnálu historik Petr Blažek, který výstavu připravoval.

Valtr Komárek neměl osobní ambice. Nechtěl jsem být prezidentem ani premiérem, říkal

Jeho prognózy patřily k polistopadovým změnám stejně, jako zpěv Marty Kubišové nebo gesto Václava Havla s prsty do V. Valtr Komárek se narodil přesně před 90. lety.

Umění bez mříží na Kotlasce

5.August » www.kudyznudy.cz
Komunitní centrum a zahrada Kotlaska na Praze 8 hostí od 4. 8. 2020 unikátní expozici obrazů a výrobků odsouzených z věznic Teplice a Bělušice.

Martin Rexa: Cesty k udržitelnému zemědělství je třeba hledat se zemědělci, ne proti nim

Ve svém článku „Jako sedlák si myslím, že z ochrany přírody se stala alibistická ideologie“ reaguje Petr Blažek na Otevřený dopis, který ministru Tomanovi na konci června poslalo osm organizací.

Martin Rexa: Cesty k udržitelnému zemědělství je třeba hledat se zemědělci, ne proti nim

31.July » Ekolist
Ve svém článku „Jako sedlák si myslím, že z ochrany přírody se stala alibistická ideologie“ reaguje Petr Blažek na Otevřený dopis, který ministru Tomanovi na konci června poslalo osm organizací.

Je to neuvěřitelné. Jsou ti lidé blbí, nebo navedení?

30.July » Britské listy
Já už opravdu nevěřím svým očím. Připomíná mi to dávno zemřelého Josefa Škvoreckého, který dobře znal své Pappenheimské. Cituji epizodu ze Škvoreckého knihy Příběh inženýra lidských duší "Vlastenecký večírek":"Nezlobte se - když tohle dělaj komuni...

Vybojuje demonstrace jasnější pravidla pro kulturu?

27.July » Frontman.cz
„Stále věřím, že toto absurdní drama dobře skončí a zmíněné přísliby budou naplněny i legislativně,“ říkal před měsícem v rozhovoru jeden z koordinátorů iniciativy #zazivouhudbu Jakub Nový ve vztahu k případné demonstraci. Absurdní drama, jehož js...

Nález zvukových záznamů procesu se Slánským byl objev desetiletí

Jak je možné, že se 65 let se staré záznamy vykonstruovaného procesu s Rudolfem Slánským objevily teprve před dvěma lety? Co prozradily o praktikách tehdejšího režimu?

ROCK BLOG | Petr Blažek bojuje s Music Managers Forum za živou hudbu

25.July » iREPORT.cz
Když už se zdálo, že máme nejhorší vlnu omezujících vládních nařízení za sebou, došlo v Moravskoslezském kraji z minuty na minutu k vydání zákazu konání akcí nad sto osob. To se dotklo především NeFestivalu Colours of...

Tato informační stránka o Petr Blažek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Blažek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes