Ivo Ulicha

Vztahuje se k

„Votroci“ opět v hledáčku neúspěšných zájemců

12.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Ještě na konci června to vypadalo, že vstup strategického partnera do hradeckého fotbalového klubu se odkládá na neurčito.

Rozchod s Ulichem? Dobrý krok, shodují se politici

22.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Nestává se často, aby si opozice notovala při jednání o zásadních bodech s koaličním vedením města. Úterní zasedání zastupitelstva však takový úkaz přineslo.

Ivo Ulich do hradeckého fotbalu nevstoupí. Podmínky mohly potopit celý fotbal, říká primátor

21.června » Český rozhlas
Zastupitelstvo města Hradce Králové ukončilo jednání o vstupu se skupinou podnikatelů kolem Ivo Ulicha. Obě strany se nedohodly na podmínkách.

Hradec Králové: Zastupitelé ukončili jednání o vstupu do hradeckého fotbalového klubu s Ivo Ulichem a partneři

21.června » ParlamentniListy.cz
Jednání se společností Ivo Ulich a partneři o majetkovém vstupu do hradeckého fotbalového klubu skončilo. Město nepřistoupilo na podmínky, které si do smlouvy stanovila partnerská strana.

Zastupitelé otáčí, odmítli prodat hradecký fotbalový klub Ulichovi

20.června » iDNES.cz
Zdálo se, že vstup zásadního investora do hradeckého fotbalu už nic neohrozí. Namlouvací tanečky města s investiční skupinou kolem bývalého fotbalisty Ivo Ulicha mělo dokončit úterní zastupitelstvo, které by potvrdilo prodej akcií Ulichovi. Zastup...

Zastupitelé otáčí, odmítli prodat hradecký fotbalový klub Ulichovi

20.června » iRegiony Impuls
Zdálo se, že vstup zásadního investora do hradeckého fotbalu už nic neohrozí. Namlouvací tanečky města s investiční skupinou kolem bývalého fotbalisty Ivo Ulicha mělo dokončit úterní zastupitelstvo, které by potvrdilo prodej akcií Ulichovi. Zastup...

Sledujte hradecké zastupitelstvo on-line

30.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Pokud máte připojení k internetu, můžete sledovat průběh zasedání zastupitelstva města kdekoliv.

Zastupitelé rozhodli, hradecký fotbal převezme parta fotbalisty Ulicha

26.dubna » iDNES.cz
Zastupitelstvo Hradce Králové v úterý odpoledne rozhodlo, že se novým investorem fotbalového klubu stane skupina lidí kolem bývalého fotbalového reprezentanta Ivo Ulicha. Po dlouhé diskuzi zastupitelů došlo ke třem hlasováním, nakonec s dvaceti hl...

Zelená pro vstup do FC Hradec Králové Ivo Ulichovi a partnerům

26.dubna » prvnizpravy.cz
Nový partner by měl klubu přinést lepší financování a po sportovní stránce umístění celku v první polovině prvoligové tabulky.

Zastupitelstvo dalo zelenou pro vstup do FC Hradec Králové Ivo Ulichovi a partnerům

25.dubna » Hradec Králové
Zájemci o vstup do vlastnické struktury FC Hradec Králové dostali dnes před městskými zastupiteli šanci představit své vize a záměry. Před týdnem radní zastupitelům doporučili schválit prodej pětiny akcií městem vlastněného fotbalového klubu FC Hr...

Zastupitelé jednají i o budoucnosti klubu

25.dubna » Hradecký deník
Hradec Králové - Na úterním zasedání hradeckých zastupitelů se bude mimo jiné řešit i otázka, kdo majetkově vstoupí do fotbalového klubu.
David Jarolím - Český fotbalový záložník

Tato informační stránka o Ivo Ulicha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Ulicha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes