15
new stories - click to show

Kamila Valůšková

Related to

Hodnocení uživatelů: Humanismus 2022 (HaDivadlo) - 10 % [Nini.ni]

20.December » i-divadlo.cz
Zamyšlení hezké, ale celkový dojem z představení je, že bylo příliš rozvleklé a utahané. ani vlastně nechápu, co jsem si měla odnést, protože ve mně zůstalo jen "kdy už to proboha skončí?"

Judith Hermannová: Malte

24.November » ČRo 3 Vltava
Jeden z pětice příběhů o tom, jak se vyrovnat s láskou a smrtí. Z povídkové knihy Alice pro rozhlas připravil Tomáš Sedláček. V režii Lukáše Kopeckého čte Kamila Valůšková.

Brněnsko-pražské blízkosti (No. 2)

Herectví je ve formálně vycizelovaných tvarech, jakým je inscenace Požár v šťastném Rakousku, náročné a je třeba se k němu dopracovat... O druhém dnu hostování brněnského HaDivadla v pražském Divadle Archa.

Hodnocení uživatelů: Požár v šťastném Rakousku (HaDivadlo) - 80 % [Vladimír Rogalewicz]

21.May » i-divadlo.cz
Neobvyklý tvar hry, která přináší spoustu motivů, pro mne zejména sžíravou kritiku rakousko-uherského pokrytectví. Ve výsledku je hra velice srozumitelná a působivá. Soustředěný herecký výkon. (Archa, Praha, 20.5.2023)

Hodnocení uživatelů: Humanismus 2022 (HaDivadlo) - 100 % [Hedda G.]

12.January » i-divadlo.cz
Ač dlouhá, inscenace je neskutečně povedená. Když se člověk naladí na atmosféru představení, čas ubíhá úplně jinak, než v normálním životě. Nenapadá mě moc inscenací, které by tak dobře zachycovaly současný neutěšený stav světa.

Hodnocení uživatelů: Prezidentky (HaDivadlo) - 90 % [Broody]

26.November » i-divadlo.cz
Silně překvapující, originální a neotřelé, dosti fekální, humorné, s nečekaným a silným vyvrcholením (mít připravený mobil!). Neberte s sebou svou tchýni ani nikoho trochu konzervativnějšího, toto je jen pro opravdu open-minded a otrlé diváky!! Manž…

Tato informační stránka o Kamila Valůšková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Valůšková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes