Ivana Vaňková

Vztahuje se k

Na největší příběh všech dob v podání brněnského divadla se stála fronta až na Kanárských ostrovech

1.února » Veľká Epocha
Muzikál Jesus Christ Superstar se na domácím jevišti Městského divadla Brno poprvé objevil v roce 2005 v překladu Michaela Prostějovského, na scéně Emila Konečného, v choreografii Vladimíra Kloubka a kostýmech Andrey Kučerové. Brněnské premiéře př...

Cenu Františka Filipovského získali muzikáloví herci Ivana Vaňková a Lumír Olšovský!

23.září » Musical opereta
Prestižní Cenu Františka Filipovského za dabing si letos z Přelouče odvezli dva muzikáloví herci: Ivana Vaňková z Městského divadla Brno a Lumír Olšovský z DJKT Plzeň. Příspěvek Cenu Františka Filipovského získali muzikáloví herci Ivana Vaňková a ...

Za dabing sbíral vavříny v Přelouči muzikál Mary Poppins

18.září » InfoDnes.cz
(preloucdnes.cz) PŘELOUČ - Podzim je bohatý na významné akce, které Pardubický kraj zařadil do exkluzivního seznamu Tvář kraje a které každoročně mají krajskou podporu. Patří mezi ně i tradiční Ceny Františka Filipovského za dabing. Letos si hlavn...

Cena Františka Filipovského pro Ivanu Vaňkovou

V sobotu 15. září se v Přelouči uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů Cen Františka Filipovského za dabing. Za ženský herecký výkon v roli Mary Poppins tuto cenu získala Ivana Vaňková. Gratulujeme!

Nejlepšími dabéry jsou Olšovský a Vaňková, cenu má i Krampol

15.září » iRegiony Impuls
Cenu za nejlepší výkon v dabingu si z Přelouče odvezli herečka Ivana Vaňková a herec Lumír Olšovský. Za celoživotní mistrovství patří ocenění Jiřímu Krampolovi, Jaroslavě Obermaierové a překladatelce Kateřině Vinšové.

Nejlepšími dabéry jsou Olšovský a Vaňková, cenu má i Krampol

15.září » iDNES.cz
Cenu za nejlepší výkon v dabingu si z Přelouče odvezli herečka Ivana Vaňková a herec Lumír Olšovský. Za celoživotní mistrovství patří ocenění Jiřímu Krampolovi, Jaroslavě Obermaierové a překladatelce Kateřině Vinšové. Další články k tématu: V Přel...

V Přelouči udělí ceny za dabing

15.září » Orlický deník
Východní Čechy, Přelouč - Do města se v sobotu sjedou nejlepší čeští dabéři. V Občanské záložně se totiž budou udílet Ceny Františka Filipovského.

V Přelouči zítra udělí ceny za dabing

14.září » Pardubický deník
Přelouč - Do města se v sobotu sjedou nejlepší čeští dabéři. V Občanské záložně se totiž budou udílet Ceny Františka Filipovského.

Dabingové ceny v Přelouči letos patří hlasům Světáků

10.září » ČRo Pardubice
František Filipovský má řadu velmi zdatných následovníků. Pravidelně se v polovině září scházejí v jeho rodišti. Přelouč se tou dobou doslova plní věhlasnými osobnostmi se zvučnými hlasy.

Tato informační stránka o Ivana Vaňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Vaňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes