15
new stories - click to show

Igor Vašut

Related to

Matěj Drabina a Behind the Door

28.November » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je frýdecko-místecký bubeník Matěj Drabina. Krom Bandjeez Davida Stypky bubnuje také např. v Behind the Door.

Adrian Abrahamson, The Crooked Beats

20.November » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je rodilý americký rocker, který se před více než 20 lety usadil ve Frýdku-Místku. V rubrice Koronademáček uslyšíte písničku Vladimíra Randyho Kuchaře.

Písničkář Stanislav Stejskal

13.November » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je písničkář Stanislav Stejskal. A uvedeme další písničku rubriky Koronademáček, tentokrát Kámen od Jana Šušky.

Ondra Oborný o Polských dnech v Ostravě

6.November » ČRo Ostrava
Hostem je Ondra Oborný, člen týmu festivalu Hradecký slunovrat. A náš projekt Koronademáček představuje další z nahrávek, tentokrát až z Norska, od Daniela Paly.

Orchidea a její Souboj s časem

30.October » ČRo Ostrava
Baskytarista karvinské kapely Orchidea představí nové album Souboj s časem. V úvodu uslyšíte skladbu z naší koronavýzvy, instrumentálku Radka Stříbrného.

Koronademáček roku. Máte příležitost prezentovat svou hudbu u nás

24.October » ČRo
Tato sezóna je taková, jaká je. Spousta muzikantů určitě stále tvoří a ráda by své písničky předvedla. Igor Vašut, autor našeho hudebního týdeníku, vám tuto možnost nabízí.

Radim Paleček

23.October » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je kytarista Radim Paleček. A je tady také corona-demáček, výzva pro všechny muzikanty. Poslechněte si, přispějte.

Uskutečněné a neuskutečněné kulturní akce

2.October » ČRo Ostrava
Hosty jsou člen kapely FoPa a zároveň autor jedné sportovní hymny Jan Varga, ředitel soutěže kapel Líheň Marek Slonina a pořadatel festivalu Setkání kytaristů Robert Černý.

Světlo

19.September » ČRo Ostrava

Kuba a Nikča

11.September » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je mladé ostravské hudební duo, které zatím ještě nemá název. Naši hosté jsou tedy tak trochu tajemní. Najdete je ale třeba na Instagramu či v SoundCloudu.

Ta Hakuna

6.September » ČRo Ostrava
Hostem ve studiu je frýdecko-místecká kapela Ta Hakuna. Hudebním týdeníkem o klubech a kapelách moravskoslezského regionu vás provede Igor Vašut.

Hrajeme výběr z místních kapel

28.August » ČRo Ostrava
Hostem je kytarista kapely Ahard Ivan Jeki Jekielek, který je jedním z pořadatelů festivalu Rocktherapy v Orlové. Hlavně ale uslyšíte písničky regionálních muzikantů.
Karel Marx - Německý filosof, politický publicista
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Igor Vašut zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Igor Vašut" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes