15
new stories - click to show

Tomáš Večeřa

Related to

Florbalová bouře. Klub hrozí soudem, federace odpovídá: Neplníte povinnosti

14.June » iSport.cz
Poklidný svět českého florbalu zasáhla bouře. Klub Black Angels se nemíní spokojit s tím, že mu příslušná komise neudělila licenci na příští ročník Superligy. Kvůli ekonomickým nesrovnalostem. Oddíl se s tím nechce smířit, hrozí civilním soudem. Ved…

CNN Prima News odvysílá k eurovolbám i duel Fialy a Babiše

29.May » MediaGuru
V rámci předvolebního vysílání do Evropského parlamentu odvysílá CNN Prima News pět velkých debat, včetně duelu premiéra Petra Fialy a expremiéra Andreje Babiše.

CNN Prima News uvádí hokejový seriál a odvysílá debatu lídrů do EP

10.April » MediaGuru
CNN Prima News spouští na svém webu seriál o hokejistech v nesnázích. Zároveň ve středu 10. dubna zahajuje vysílání k volbám do Evropského parlamentu, které odstartuje debata lídrů pro volby do EP.

Skupina Prima bojuje proti toxickému obsahu na sociálních sítích pomocí umělé inteligence

4.January » DigiPrijem.cz
Skupina Prima se rozhodla zapojit umělou inteligenci k vytvoření bezpečnějšího a přátelštějšího prostředí pro uživatele oficiálních profilů zpravodajství CNN Prima NEWS a lifestylových magazínů na sociálních sítích. Za tímto účelem se mediální dům s…

Skupina Prima bojuje proti toxickému obsahu na sociálních sítích pomocí umělé inteligence

20.December » Tojesenzace.cz
Skupina Prima se rozhodla zapojit umělou inteligenci k vytvoření bezpečnějšího a přátelštějšího prostředí pro uživatele oficiálních profilů zpravodajství CNN Prima The post Skupina Prima bojuje proti toxickému obsahu na sociálních sítích pomocí uměl…

Skupina Prima bojuje proti toxickému obsahu na sociálních sítích

19.December » Parabola.cz
Skupina Prima se rozhodla zapojit umělou inteligenci k vytvoření bezpečnějšího a přátelštějšího prostředí pro uživatele oficiálních profilů zpravodajství CNN Prima NEWS a lifestylových magazínů na sociálních sítích.

Startup Elv.ai kontroluje komentáře na sociálních sítích televize Prima

19.December » DigiZone.cz
Diskuse na devíti facebookových a pěti instagramových profilech televize Prima procházejí kontrolou pomocí nástroje od technologického startupu Elv.ai. Umělá inteligence automaticky třídí a vyhodnocuje nevhodný či škodlivý obsah na sociálních sítích.

Kulidakis a Schmarcz jsou komentátory CNN Prima News

13.November » MediaGuru
Thomas Kulidakis a Martin Schmarcz jsou od listopadu komentátory zpravodajské multiplatformy CNN Prima News.

Prima mění strukturu vedení online segmentu

20.July » Parabola.cz
Skupina Prima mění po odchodu Igora Kalaše strukturu vedení online segmentu. Od 1. srpna přebere jeho řízení dlouholetý obchodní ředitel divize rádií Media Clubu Jan Čadek. Jeho zástupcem se stane Hung Nguyen, dosavadní ředitel vývoje online technol…

Šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky CNN Prima News je Tomáš Vojáček

3.July » DigiZone.cz
Ředitel zpravodajství skupiny Prima Martin Švehlák jmenoval šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky CNN Prima News Tomáše Vojáčka. Ten doposud působil jako šéfeditor vysílání.

Tato informační stránka o Tomáš Večeřa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Večeřa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes