15
new stories - click to show

Jakub Vejnar

Related to

Nylon Jail slaví deset let a nahrávají novou desku

10.November » Kultura21.cz
Kapela Nylon Jail se chystá k desátému výročí vydat nové album. Skladby pro novou desku kapela natáčí od konce loňského roku ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka.

Nylon Jail slaví deset let a nahrávají novou desku

5.November » musicserver.cz
Kapela Nylon Jail se chystá k desátému výročí vydat nové album. Skladby pro novou desku natáčí od konce loňského roku ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka. Autorem hudby a textů je ...

Olomoucká kapela Nylon Jail chystá třetí album. Fanoušci jej mohou podpořit v kampani

15.October » Olomoucká Drbna
Olomoucká alternativní kapela Nylon Jail se chystá k desátému výročí vydat nové album. Skladby pro novou desku kapela natáčela od konce loňského roku ve studiu Jámor u Ondřeje Ježka. Fanoušci její vznik mohou nyní podpořit v crowdfundingové kampani.

Skupina Nylon Jail chystá třetí album. Lidé jej mohou podpořit v kampani

14.October » Seznam Zprávy
Olomoucká alternativní skupina Nylon Jail se chystá vydat nové album. Kapela, která má za sebou desítky koncertů a dvě desky, si jej nadělí ke svému desátému výročí.

Vprostřed noci. Album plné poezie, něhy i bolesti. Života!

27.January » Kultura21.cz
Deset básní Věry Provazníkové, která 17. ledna oslavila pětasedmdesáté narozeniny, bylo zhudebněno na albu „Vprostřed noci“. Hudbu k nim složili písničkářka Kateřina García a kytarista Luboš Malina, o jejichž cédéčko se jedná.

Je tady nový hudební projekt Uniqat

16.October » Kultura21.cz
Na strahovském stadionu vznikl nový projekt Vladka Mikláše a Jakuba Šindlera (kytarista a bubeník od Berta Romanutti a Vladko hraje a sestavil Katarzii a skládá už dlouho vlastní hudbu.

Metronome Prague Warm Up nažhavil pražské Výstaviště. Vystoupila Morcheeba, umělci vzdali hold Ivanu Královi

13.September » Forum24
Pražské Výstaviště o víkendu 10.-12. září ovládla hudební akce Metronome Prague Warm Up, která během třídenního programu přinesla řadu vystoupení významných zahraničních i českých hudebních interpretů. Festival nabídl více než 30 hodin živé hudby v …

Petr Dolejš Koch: V klipu THE V.I.P™ bude hrát i švédská topmodelka

11.May » Frontman.cz
Já se díky svému vrozenému Aspergerovu syndromu vlastně nacházím v dobré společnosti, jako jsou Benjamin Franklin, Thomas Jefferson, Charles Darwin, Carl Gustav Jung, Albert Einstein, Thomas Alva Edison, Nikola Tesla, Steve Jobs, Bill Gates, Ludwig …

Vychází velkorysá retrospektiva tvorby písničkáře Karla Vepřeka na 8CD

20.January » Kultura21.cz
Poetická hloubka i samotný rozsah repertoáru Karla Vepřeka je srovnatelný s dílem písničkářů mnohem známějších jmen. Sám několik let hrával s legendou folkového undergroundu Svatoplukem Karáskem, v současnosti spolupracuje s volným sdružením Osamělí…

Koncert bez hranic tentokrát komorní, s Dorotou Barovou, Sophie Hunger a Gabríelem Ólafsem

4.October » ČRo 3 Vltava
Vychutnejte si hudební světy dvou osobitých písničkářek a mladého nadějného pianisty a skladatele v nahrávkách z Radiocafé Vinohradská 12 a Eurosonic festivalu 2020.

Koncert bez hranic tentokrát s Dorotou Barovou, Sophie Hunger a Gabríelem Ólafsem

4.October » ČRo
Vychutnejte si hudební světy dvou osobitých písničkářek a mladého nadějného pianisty a skladatele v nahrávkách z Radiocafé Vinohradská 12 nebo z Eurosonic Festivalu 2020.

Tato informační stránka o Jakub Vejnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Vejnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes