15
new stories - click to show

Tomáš Roreček

Related to

Tereza Mašková: Nová česká hvězda? Lidé se konečně dočkali!

15.June » stars24.cz
Zpěvačka Tereza Mašková vydává debutové album s názvem Zmatená. Na písních se podílela řada spolupracovníků včetně hudebníků z Creative Music House, členů kapely No Name, Jana Vávry, Jany Infeldové nebo Tomáše Rorečka.

Jak se vám líbí: Věra Martinová představí album Meritum

29.May » Rádio Proglas
Po dlouhé době vydala nové studiové album zpěvačka Věra Martinová. Rozhovor s ní do pořadu Jak se vám líbí připravila Mariana Ambrožová.

Současné vládě to vůbec nezávidím, říká zpěvák Michal Prokop

31.March » Kultura Deník.cz
Zpěvák Michal Prokop (73) patří k umělcům, kteří v době nuceného volna nezahálí. Aspoň mohl dokončit základy nových písní – prvních po osmi letech. Bude tedy deska, bude i film a knížka… Stačí přečkat tohle bluesové období.

Praxe jako samozřejmá součást školy

24.March » Marketing&Media
Nejlépe se člověk učí praxí, to je známá věc. Nejinak je tomu na Vysoké škole kreativní komunikace. Na Vysoké škole kreativní komunikace (VŠKK) je studijní program nastaven tak, aby se studenti po celou dobu v maximální míře setkávali s reálnými p...

Olomoucká sametová revoluce: jak to všechno začalo

16.November » Olomoucký deník
Sametový listopad se z Prahy přenesl nedlouho po zásahu na Národní třídě 17. listopadu i do Olomouce. Jak vše začalo? Osobnosti, které se účastnily olomouckých polistopadových událostí, vzpomínaly pro Deník, jaké to bylo.

Tato informační stránka o Tomáš Roreček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Roreček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes